|
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٢ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, November 28, 2020
کد خبر: 999954
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۸/۱ - ۰۷:۳۰
چاقوکشی زن‌ها، دو مجروح بر جای گذاشت
پلیس و دادستانی فرانسه تحقیقات درباره حمله با چاقو به دو زن در نزدیکی برج ایفل پاریس را آغاز کرد.
پلیس فرانسه چاقوکشی زن‌ها، دو مجروح بر جای گذاشت
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، این دو زن که «امل» و «کنزا» نام دارند و با هم دختر عمو هستند، شامگاه یکشنبه ۱۸ اکتبر (۲۷ مهر) به همراه چند نفر دیگر از اعضای خانواده‌شان در پارک «شان‌دومارس» پاریس در پای برج ایفل مشغول قدم زدن بودند که با دو زن دیگر درگیر و در جریان دعوا زخمی شدند.

 

به گفته شاهدان و خود قربانیان، دعوا بر سر سگ دو زن مهاجم آغاز شد. یکی از اعضا خانواده قربانیان که در محل حضور داشته، به خبرنگار روزنامه لیبراسیون گفت که آنها سگ خود را نبسته بودند و بچه‌هایی که همراه آنان بودند، از حیوان ترسیده بودند.

 

ظاهرا آنها از آن دو زن خواسته‌اند که مواظب سگ‌شان باشند که بیش از حد به بچه‌ها نزدیک نشوند اما صاحبان سگ، عصبانی شده و به آنها حمله کرده‌اند.

 

خبر این حمله به عنوان یک حمله «نژادپرستانه» از روز دوشنبه در شبکه‌های اجتماعی فرانسه پیچید. برخی نوشته‌اند زن‌های مهاجم به دلیل آن که امل و کنزا روسری به سر داشته‌اند، به آنها حمله کرده‌اند. روزنامه لیبراسیون از قول خانواده دو زن قربانی نوشت که مهاجمان در حال حمله آنها را «عرب کثافت» خطاب کرده و گفته‌اند: «اینجا خانه ماست، به کشور خودتان برگردید.»

 

این روزنامه می‌نویسد که یکی از مهاجمان ابتدا به جایی از سر کنزا، نزدیک شقیقه‌اش ضربه زده و بعد چاقویی را در شکمش فرو کرده است.

 

خبرگزاری فرانسه به نقل از شاهدان می‌نویسد دو زن جوان مهاجم «ظاهری اروپایی» داشته‌اند.

 

به گزارش این خبرگزاری دست یکی از دو زن مجروح به شدت پارگی برداشته و بلافاصله زیر تیغ جراحی رفته است. زن دیگر شش ضربه چاقو خورده و ریه‌اش سوراخ شده است، اما با این حال جان هیچ یک از آنها در خطر نیست.

 

106

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top