|
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ الثلاثاء ٢١ ذو الحجّة ١٤٤١ Tuesday, August 11, 2020
تاریخ انتشار خبر:   ۱۳۹۶/۰۴/۴ ۱۵:۲۲ |  - کد خبر:   ۸۰۴۴۰۲
عضو کمیسیون امنیت:
طرح تقابل مجلس با مصوبه سنا آماده است
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی از اتمام تدوین طرح تقابل با مصوبه مجلس سنای آمریکا خبر داد.

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی از اتمام تدوین طرح تقابل با مصوبه مجلس سنای آمریکا خبر داد.
 

 

محمدمهدی برومندی در خصوص عملکرد هیات نظارت بر برجام اظهار داشت: این هیات مسائل مربوط به برجام را به صورت کامل رصد می کند و گزارش هایی از نحوه نظارت آماده کرده است که به مجلس ارائه خواهد کرد.
 

 

نماینده مردم مرودشت در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: بعد از اتمام سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه، موضوع نظارت بر اجرای برجام در دستور کمیسیون امنیت ملی قرار خواهد گرفت چرا که این کمیسیون به عنوان مهمترین کمیسیون مجلس مسئولیت رصد کامل بر توافق هسته ای را دارد.
 

 

وی گفت: در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، کمیته هسته ای شکل گرفته است که از همه ارگان های مرتبط با برجام گزارش گیری می کند و به خوبی مسائل رصد می شود.
 

 

این نماینده مجلس با اشاره به بدعهدی آمریکا و مصوبه S722 در مجلس سنا عنوان کرد: مجلس به عنوان قانونگذار و ناظر، نسبت به این مصوبه مجلس سنای آمریکا واکنش نشان خواهد داد و برای اقدام متقابل طرحی آماده کرده ایم.
 

 

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تدوین طرح مذکور در کمیسیون امنیت به اتمام رسیده و بعد از اتمام دوره سرکشی به حوزه انتخابیه، طرح تقابل با مصوبه سنا به صحن علنی ارائه خواهد شد.

 

خانه ملت

202

دانلود فایل مرتبط با خبر :
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top