|
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ الأحد ١٣ ربيع الثاني ١٤٤٢ Sunday, November 29, 2020
 
 
 
کد خبر: 672244
نظرات: 1959 بازدید
نظرات : 0 نظر
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۳/۲ - ۰۸:۱۸
فیلم/ راز عجیب ثروتمند شدن این کودک!
یک دختر ۸ ساله آمریکایی دوستی عجیبی با کلاغ های محله شان دارد و کلاغ ها در ازای محبتی که این کودک به آنها دارد، برایش هدایای متنوع گران‌بها می‌فرستند.
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش پایگاه خبری العالم، "گابی مان" دختر ۸ ساله آمریکایی در یکی از محله های سیاتل زندگی می کند. او دوستان غیر عادی دارد که هر روز برایش هدیه می فرستند تا محبتشان را به وی نشان دهند. از روزی که این دختر غذا دادن به کلاغ ها را آغاز کرد، کلاغ ها نیز برای جبران محبت دوستشان برایش هدایایی می فرستند.

 

رابطه منحصر به فرد گابی با کلاغ ها از وقتی که گابی ۴ ساله بود آغاز شد. گابی غذاهایش را نمی خورد و آنها را بیرون پرت می کرد. کلاغ ها نیز به امید خوردن تکه ای از غذاهای گابی کنارش صف می کشند و این اتفاق چندین بار تکرار شد تا اینکه گابی دیگر آگاهانه به کلاغ ها غذا می‌دهد و گاهی حتی ناهارش را در ایستگاه اتوبوس با کلاغ ها شریک می‌شود.

 

پس از مدتی گابی غذا دادن به کلاغ ها را به طور منظم شروع کرد. او هر روز ظرفی را در حیاط خلوت پر از آب تازه می‌کرد و غذاهایی مخصوص پرندگان را کنارش قرار می داد. همین کار گابی باعث شد کلاغ‌ها به این موضوع عادت کنند و هر روز در آن محل برای خوردن غذا صف ببندند و منتظر گابی باشند.

 

وقتی این قانون روزانه در خانواده گابی به تصویب رسید این خانواده مهربان شاهد رفتار شگفت انگیزی از سوی کلاغ ها شدند. کلاغ ها برای گابی هدیه هایی از خرده ریزهای براق می فرستادند. خرده ریزهایی بعضا گرانبها مانند گوشواره، سنگ جلا، توپ های کوچک نقره ای، دکمه های روشن و براق، مهره های زرد و کلی خرده ریز دیگر که فکر می کردند می توانند به زبان خودشان از گابی تشکر کنند. گابی نیز تمام هدیه های کوچکی که تاکنون از کلاغ ها برایش فرستاده اند را یادگاری نگه داشته است و این هدایا مانند یک گنجینه برایش ارزشمند هستند.

 

یکی از استادان علوم حیات وحش در دانشگاه واشنگتن نیز درارتباط با این موضوع گفت که هرکسی می تواند چنین رابطه ای با کلاغ ها داشته باشد چون آنها سیگنال های محبت آمیزی که طرف مقابل برایشان می فرستد را به خوبی درک می کنند و می توانند به یکدیگر اعتماد کنند. اما همین استاد دانشگاه می گوید داستان گابی نادر است چون هدیه دادن کلاغ ها به این دختر کوچک بسیار عجیب و باور نکردنی است.

 

رابطه گابی و دوستان پرنده اش به اینجا ختم نمی شود. "لیسا" مادر گابی می گوید: "چند وقت پیش اتفاق شگفت انگیزی افتاد. گابی در حال عکاسی در حیاط بود که لنز دوربینش را جا گذاشت و گم کرد. چند روز بعد کلاغ ها لنز را برای گابی آوردند. من مطمئن هستم که آنها تمام وقت در حال تماشای ما هستند و حتی به ما فکر می کنند."

 

البته درکنار کلاغ ها ، کبوترها و سجاب ها هم از این سفره کودک امریکایی به نوایی می رسند.

کلیدواژه ها:
ثروتمند شدن  |  کودک  |  ثروتمند  | 
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top