بازگشت به نسخه باکیفیت
۱۳۹۸/۰۳/۷ - ۱۵:۵۲
پخش نماهنگ شاخص «بر مدار ۳۲» همزمان با روز جهانی قدس
عنوان این کلیپ به مختصات موشکی "هاکریا" قلب نظامی و استراتژیک رژیم صهیونیستی اشاره دارد و روز جهانی قدس امسال به‌صورت همزمان در شبکه‌های داخلی و خارجی روی آنتن می‌رود.

به گزارش جام نیوز، نخستین ویدئوموزیک فارسی مقاومت اسلامی عراق با نام "بر مدار ۳۲" در روز جهانی قدس امسال به‌صورت همزمان در شبکه‌های داخلی و خارجی روی آنتن می‌رود.

این نماهنگ که فرایند تولیدش یک‌ سال به طول انجامیده، از سوی مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای نُجَباء در ایران، با خوانندگی «میلاد هارونی»، به تهیه‌کنندگی «سیدعبدالحسین میرداماد» و کارگردانی «داوود جلیلی» تولید شده است.

 

 

 

 

عنوان کلیپ "بر مدار ۳۲" به مختصات موشکی "هاکریا" قلب نظامی و استراتژیک رژیم صهیونیستی در تل آویو اشاره دارد؛ مختصاتی که پیش‌تر اعلام نشده و در این کلیپ برای اولین‌بار اعلام می‌گردد.

 

از ویژگی‌های بارز این ویدئوموزیک، بازسازی منحصربفرد و دقیق پلان‌های نظامی با دقت در جزئیات از جمله نوع لباس، رنگ خاک، عوارض طبیعی منطقه جولان، اتاق استخبارات رژیم صهیونیستی و... می‌باشد.

 

 

 

 

"بر مدار ۳۲" روایت‌گر نبرد قناصان نُجَباء و تروریست‌های داعش در سوریه است:

«دو همرزم مدافع حرم، یکی رزمنده نُجَباء (صابر) و دیگری مستشار ایرانی (علی) نقش اصلی را ایفا می‌کنند. در جریان درگیری با تروریست‌های داعش، علی هدف دشمن قرار می‌گیرد و در لحظه شهادت خود، پلاکی را که عبارت "القدس لنا" بر آن حک شده است، به صابر می‌سپارد. رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء پس از شکست داعش به‌سوی بلندی‌های جولان حرکت می‌کنند و نشان می‌دهند که هدف نهایی‌شان نابودی رژیم صهیونیستی و آزادی قدس شریف است.»

 

شایان ذکر است که این نماهنگ به زبان‌های عربی، انگلیسی و عبری نیز ترجمه شده است.