بازگشت به نسخه باکیفیت
۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۲
استقلال ویران شد؛ استراماچونی را فراری دادند!
  آندره‌آ استراماچونی رسماً به همکاری خود با باشگاه استقلال پایان داد، تا آبی‌های صدرنشین رسماً با ایست قلبی بزرگی روبرو شوند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، آنچه که رقم خورده به قدری تلخ و به دور از باور است که در این لحظه نمی‌توان هیچ استدلال مناسبی را برای توجیه آن یافت و تنها می‌توان به سوءمدیریت مدیران استقلال در این روزهای سخت اشاره کرد! جایی که استقلال دوباره جان گرفته به دست امیرحسین فتحی و تصمیمات عجیبش بار دیگر بی‌جان شد و در بطن حواشی و درگیری‌ها قرار گرفت!

 

به آندره‌آ استراماچونی باید حق داد، به زمان ناکامی و کسب نتایج ضعیف، او و دستیارانش در کانون انواع و اقسام اتهامات قرار گرفتند و به وقت صدرنشینی نیز به حال خود رها شدند! به واسطۀ انتقال پیش‌پرداخت مدیران باشگاه از طریق راه‌های نامرسوم، برای او در ایتالیا پرونده‌های سنگین مالی ایجاد شد و وعده‌های پوچ باشگاه به این مربی، عملاً استراماچونی ثابت کرد که نباید با رقیب‌های خارجی بجنگد، بلکه باید با موانع درون تیمی دست و پنجه نرم کند!

 

 

حال هواداران استقلال را باید دریافت! وزارت ورزش خیلی پیش‌تر از این‌ها می‌توانست نسبت به سوءمدیریت امیرحسین فتحی ورود کند و استقلال را از این منجلاب نجات دهد، اما این اتفاق رخ نداد تا آیندۀ تاریک مدیریت آبی‌ها بالاخره ضربۀ خود را به تمام زحمات هواداران و تیم بزند و استراماچونی را فراری بدهد!