بازگشت به نسخه باکیفیت
۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۰
خبری خوش برای پرسپولیسی ها
معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس می‌گوید هواداران این تیم نگران رفع مشکل در پرونده‌های فیفا از جمله شکایت برانکو ایوانکوویچ نباشند.

   به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، باشگاه پرسپولیس امروز جلسه نهایی خود را با کارگزار مدنظرش برگزار کرد و به توافق نهایی رسید؛ سرخ پوشان حالا امیدوار هستند با حمایت‌های مالی از سوی کارگزارشان، مشکلات مالی زیاد و شکایت‌هایی که به صدور حکم در فیفا رسیده را پرداخت کنند تا با جریمه‌هایی همچون بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی مواجه نشوند.رضا یلوه ، معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا کارگزار این تیم تمام مشکلات مالی جاری ازجمله پرداخت مطالبات بازیکنان و پرونده‌های فیفا را حل می‌کند یا خیر، اظهار کرد:

امیدوار هستیم تا سی‌اُم خردادماه با همکاری کارگزارمان، منابع مالی را سریعا تزریق کنیم تا عمده مشکلات داخلی و خارجی ما برطرف شود.

 

رضا یلوه با بیان اینکه همکاری ما و کارگزار باید دو طرفه باشد، عنوان کرد:

همانطور که ما هم توقعاتی از کارگزارمان داریم، باید با آنها همکاری داشته باشیم. ان‌شاءالله در قالب یک همکاری مشترک بتوانیم آنها را به یک نتیجه مشخص برسانیم و درآمدزایی خوب و مطمئنی برای باشگاه پرسپولیس ایجاد کنیم.

 

رضا یلوه در خصوص آخرین وضعیت پرونده برانکو ایوانکوویچ و اینکه گفته می‌شود پرسپولیس برای خریدن وقت بیشتر در حکم نهایی فیفا، به صدور حکم اخیر علیه این تیم اعتراض کرده است، گفت:

در این مورد آقای خواجه‌وند(معاون حقوقی باشگاه) توضیح دهند، بهتر است. ایشان بیشتر به مسائل حقوقی اشراف دارد.

 

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس اضافه کرد:

نگرانی بابت مسئله برانکو وجود ندارد و ان‌شاءالله تأمین منابع مالی صورت می‌گیرد و نگرانی‌های هواداران برطرف خواهد شد.