بازگشت به نسخه باکیفیت
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۰۴
بررسی مجدد لایحه تجارت در اولویت مجلس یازدهم است
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه بررسی مجدد لایحه تجارت در اولویت مجلس یازدهم است، گفت: لایحه تجارت به دلیل تاثیر مستقیمی که بر فعالیت بازرگانی و تجاری دارد، دارای اهمیت است.

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز،  احمد امیرآبادی فراهانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درباره ایرادات شورای نگهبان بر لایحه تجارت گفت: لایحه تجارت در مجلس دهم بررسی و به شورای نگهبان، جهت تایید نهایی ارسال شد. شورای نگهبان ایرادات زیادی را به طرح مذکور گرفته است و طرح مذکور مجددا به مجلس بازگشت داده شد.وی ادامه داد: لایحه مذکور در کمیسیون‌های تخصصی مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت و دوباره به صحن خواهد آمد.

 

نماینده مردم قم در مجلس با بیان اینکه مجلس از بررسی دوباره لایحه تجارت استقبال می‌کند، گفت: مجلس نسبت به نظر شورای نگهبان احترام قائل است و از بررسی دوباره لایحه مذکور استقبال می‌کند. لایحه تجارت به دلیل تاثیر مستقیمی که بر فعالیت بازرگانی و تجاری دارد، دارای اهمیت است.وی در پایان تصریح کرد: بررسی مجدد لایحه تجارت در اولویت مجلس یازدهم است و در این زمینه سعی خواهیم کرد به بهترین شکل ممکن عمل کنیم.

 

فارس

2025