بازگشت به نسخه باکیفیت

سیاسی

۱۳۹۸/۱۱/۷ - ۲۲:۱۲

حسن روحانی از ماجرای سقوط هواپیمای اوکراینی خبر داشت!؟

«آیا روحانی و مقام‌های دولتی در جریان نبوده‌اند که در شب حمله موشکی سپاه، هواپیماهای مسافربری اجازه پرواز داشته‌اند؟ آیا اجازه پرواز جز با همکاری و هماهنگی مقام‌های دولتی مقدور بوده است؟!»
۱۳۹۸/۱۱/۷ - ۲۱:۴۵

یورش شهرک‌نشینان صهیونیست به مسجدالأقصی

شهرک‌نشینان صهیونیست بار دیگر به مسجدالأقصی در قدس اشغالی یورش بردند.
۱۳۹۸/۱۱/۷ - ۲۱:۳۷

وزیر سعودی: الان وقت سفر اسرائیلی ها به عربستان نیست

وزیر سعودی افزود: زمانی که توافق صلح میان فلسطینیان و اسرائیل حاصل شد موضوع پذیرفته شدن اسرائیل بر روی میز مذاکرات قرار خواهد گرفت.
۱۳۹۸/۱۱/۷ - ۲۱:۲۷

محمود عباس: خائن نخواهم بود و به معامله قرن «نه» خواهم گفت

عباس به اعضای کمیته مرکزی فتح گفت: از عمر آن مقداری که گذشته است، باقی نمانده است، نمیخواهم خائن باشم.
۱۳۹۸/۱۱/۷ - ۲۱:۱۵

سناریوی تکراری حمله شیمیایی برای متوقف کردن عملیات ارتش سوریه

وزارت خارجه سوریه ضمن انتقاد از سکوت کشورهای مدعی امنیت و آزادی در قبال جنایات تروریستها در این کشور، تأکید کرد که عناصر تروریستی در پی اجرای یک نمایش شیمیایی در حلب و ادلب هستند.
۱۳۹۸/۱۱/۷ - ۱۸:۳۲

تحریم‌ها هم رفع شود، نباید با تروریست‌های آمریکایی مذاکره کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکا اگر تحریم‌ها هم بردارد، حاضر به مذاکره با دولت تروریستی ترامپ نخواهیم بود.
۱۳۹۸/۱۱/۷ - ۱۸:۳۰

حمایت تمام قد چین از ایران

وزیر خارجه چین تاکید کرد: آماده‌ایم در راستای مشارکت جامع راهبردی دو کشور، همکاری‌های دوستانه با ایران را در همه زمینه ها تقویت نماییم.
۱۳۹۸/۱۱/۷ - ۱۸:۲۸

بیانیه وزارت خارجه در خصوص اعلام مواضع اخیر ظریف

وزارت امور خارجه در خصوص جنجال‌های اخیر پیرامون اعلام مواضع اصولی وزیر امور خارجه در گفت‌وگو با یک نشریه آلمانی بیانیه‌ای صادر کرد.
۱۳۹۸/۱۱/۷ - ۱۵:۳۸

فیلم | نخستین تصاویر از مشروب‌فروشی‌های «حلال» در عربستان!

کاربران شبکه های اجتماعی عربستان سعودی با انتشار گزارشی از نخستین کافی شاپ مشروبات الکلی در عربستان خبر دادند. پیش از این نیز تصاویری از بار حلال در عربستان منتشر شده بود،اما به دلیل دور بودن تصویر بردار نمی‌شود دقیقا در خصوص این مسائل قضاوت کرد. کانال مطالعات سعودی هم در این خصوص نوشت: در این ویدیو صاحب بار در حال توضیح در خصوص انواع مشروبات الکلی است که با چه طعم ها و میوه هایی عرضه شده اند و یا درچه کشورهایی تولید شده اند. این لاونج بار در شهر جده منطقه معین و خیابان امیر سلطان واقع شده است.
۱۳۹۸/۱۱/۷ - ۱۵:۲۰

نماینده مجلس: ارزش یارانه نقدی از 45 به ۵ دلار رسیده است!

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است در زمان اجرای قانون هدفمندی یارانه ها حدودا ارزش یارانه نقدی ۴۵ دلار بود در حالیکه در شرایط کنونی به دلیل تورم این رقم به حدود ۵ دلار کاهش یافته است.
۱۳۹۸/۱۱/۷ - ۱۵:۱۴

فیلم | واکنش قاطع فرمانده سپاه به تهدید جدید آمریکایی ها

سرلشکر سلامی: آنهایی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده اند اگر زنده بمانند قطعا از این گفته خودشان پشیمان خواهند شد.
۱۳۹۸/۱۱/۷ - ۱۵:۱۰

ماجرای آخرین هدیه سردار سلیمانی به دخترش

معاون ستاد بازسازی عتبات می‌گوید: یکی از دوستان خاطره‌ای برایم تعریف کرد که فهمیدم رمز سالم ماندن دست و انگشتر حاج قاسم در جریان شهادت چه بوده است.