بازگشت به نسخه باکیفیت

فرهنگی

۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۸:۱۰

لکه ننگی دیگر در کارنامه خواننده لس انجلسی +عکس

بعد از دریافت دستمزد چندصدهزار دلاری از سعودی‌ها برای حضور در جشن موسیقی بن سلمان، حالا اکانت "اسرائیل به فارسی" متعلق به وزارت خارجه رژیم صهیونیستی هم تولد «ابراهیم حامدی» ملقب به "ابی" را تبریک می‌گوید!
۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۰

فیلم| قاتلان خونخواه!

بعد از ترور مرحوم «عزیزالله مفلح» از علمای وحدت‌جوی افغانستان به‌دست تروریست‌های تکفیری، تلویزیون‌های سعودی وهابی به مرثیه‌سرایی دروغین برای این شهید مظلوم پرداختند؛ حال آنکه وی بارها با صراحت تمام عملکرد همین رسانه‌های تفرقه‌افکن را محکوم کرده بود. مولوی مفلح جمعه گذشته در کابل هدف حمله تروریستی قرار گرفت و به شهادت رسید.
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۴:۲۸

فیلم|شرکت‌کننده‌ای که ریش خود یک آدم را از زمین بلند کرد!

ریش ریشه دار شرکت کننده عصر جدید یک آدم را از زمین بلند میکند.حسن چوپان‌باجه، ششمین اجرای قسمت چهاردهم از دور مقدماتی فصل دوم عصر جدید را انجام داد.
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۴۵

عکس| ادای احترام ستاره فوتبال به شهید مدافع حرم

«مهدی ترابی» هافبک محبوب باشگاه پرسپولیس، در استوری اینستاگرامی خود از شهید «جواد الله کرمی» که پیکر مطهرش پس از ۴ سال از سوریه بازگشته است، تجلیل کرد.
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۱:۱۵

فیلم| حمله سام درخشانی به سحر قریشی؛ جز اینکه خوشگلی باید چهار تا کار دیگه هم بکنی!

سام درخشانی از خجالت سحر قریشی درآمد؛ جز اینکه خوشگلی باید چهار تا کار دیگه هم بکنی.
۱۳۹۹/۰۳/۸ - ۱۸:۵۵

فیلم| کلاس اقتصاد مقاومتی شهید «ابومهدی المهندس» در خط مقدم جبهه

وقتی به فرمانده شهید الحشد الشعبی و مقاومت اسلامی عراق حین بازدید از خطوط نبرد با داعش نوشابه خنک "کوکاکولا" تعارف می‌شود، از نوشیدن آن خودداری نموده و می‌گوید: نمی‌خواهم، این امریکایی است؛ دوغ عراقی می‌نوشم که بهتر است...
۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۲۲:۴۳

فیلم| گروگان ایتالیایی که «مسلمان» به کشورش برگشت

به‌گزارش رادیو فردا، «سیلویا رومانو» زن ایتالیایی که ۱۸ ماه در سومالی گروگان گروه تکفیری "الشباب" بود، با رایزنی نیروهای امنیتی آزاد شد. در این میان موضوعی که توجه خیلی‌ها را به خود جلب کرده، مسلمان شدن او در دوره اسارت است.