بازگشت به نسخه باکیفیت

دینی

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۷

پاسخ عالم اهل سنت به تهمت وهابی‌ها علیه جمهوری اسلامی

"سنی زدایی مطلقا یک اتهام نارواست و هیچ عقل سلیمی این ادعا را قبول نمی کند. جمهوری اسلامی به همه جوامع اسلامی توجه دارد، حتی کشورهای اسلامی که شیعه نیستند..."
۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۷:۲۵

صوت | جوانان، حاضر جواب نباشید!

آیت الله فاطمی‌نیا، استاد اخلاق و کتاب‌شناس برجسته، در توصیه ای اخلاقی به جوانان فرمودند از حاضر جوابی پرهیز کنید...
۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۹:۰۳

عالم اهل سنت: سردار سلیمانی رشادت های زیادی کرد

سردار سلیمانی مرحوم، در جنگ تحمیلی حضور داشت و رشادت های زیادی کردند و الان هم در سپاه قدس برای اهداف ایران و انقلاب و اسلام فعالیت داشتند و کار می کردند و حضور پر رنگ داشتند. در همه صحنه ها بودند و مسئولیت خطیری داشتند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۸:۱۹

اهل سنت از شهادت سردار سلیمانی داغدار است

مولوی عبدالعزیز گمشاد زهی درباره شهادت سپهبد سلیمانی گفت: «ان شاء الله که روحشان با ارواح شهدا محشور بشود. جامعه اهل سنت ایران هم از این موضوع داغدار است ... این ضایعه بزرگی بود و برای کل ملت ایران و آزادگان جهان است.»
۱۳۹۸/۱۰/۱ - ۱۸:۴۸

کسانی که ضد شفاعت و توسل هستند، بهره ای از علم نبرده اند

اگر ما می‌خواهیم با رسول اکرم (صلی الله علیه و آله) رفیق یا همنشین باشیم، باید سنت ایشان را ادا کنیم؛ خود حضرت فرموده اند "کسی که اهل بیت من را دوست داشته است من را دوست داشته است"
۱۳۹۸/۱۰/۱ - ۱۷:۱۹

عالم اهل سنت: حامیان شبکه های وهابی تروریست هستند

" سیاست دشمن تخریب اهل سنت و دستاوردهای ماست...اهل سنت با سابقه متمدنانه ای که دارد در تلاش است مشکلات و معضلات خود را از راه درست حل کند و اهل ایجاد هرج و مرج و تشنج نخواهد بود."
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۴۷

فیلم | مخالفت با برگزاری جشن میلاد پیامبر(ص)!

وهابی ها که خود را مسلمان می خوانند، حتی با برگزاری جشن میلاد پیامبر(صلی الله علیه و آله) مخالفت کرده و آن را بدعت می دانند؛ این در حالی است که علمای اسلام برپایی چنین جشن هایی را نه تنها جایز بلکه مستحب می دانند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۳:۵۳

فیلم| واکنش تند عالم اهل سنت به رسانه‌های وهابی

ماموستا نقیبی: امروز رسانه‌هایی از پیاده‌روی اربعین ناراحت هستند که از طرف حامیان آمریکا و اسرائیل کودک‌کش پشتیبانی می‌شوند .آنها در حکومتهای درباری‌ای هستند که با پول آنها کسانی تربیت می‌شوند که در ملاعام سرمسلمانان را می‌برند!
۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۲۱:۱۶

روزهای سخت مسلمانان در فرانسه؛ مادران از همراهی فرزندان خود هم محروم شدند

حمله به مسجدی در شهر "بایون" در فرانسه و تصمیم سنای این کشور برای محکومیت والدین محجبه دانش‌آموزان فرانسوی موجب شد تا بار دیگر حقوق اقلیت مسلمان در این کشور اروپایی مورد توجه رسانه ها قرار بگیرد.
۱۳۹۸/۰۸/۵ - ۲۰:۰۰

فیلم | تناقض‌گویی مجری وهابی؛ شیعه ها هم مرتد هستند و هم نیستند!

در حالی که وهابی ها به صراحت، هر کسی که خلاف عقیده آنها را داشته باشد، را مشرک و مرتد می دانند اما اخیرا برای فریب افکار عمومی و پنهان کردن رابطه خود با تکفیری هایی همچون داعش، ادعا می کنند مخالفان خود را مشرک نمی دانند بلکه تنها عمل آنها مشرکانه است!
۱۳۹۸/۰۸/۵ - ۱۵:۰۰

فیلم | گرایش جوانان غربی به اسلام؛ دیگر در غرب مسیحیت وجود ندارد

کارشناس شبکه مسیحی، با اشاره به گرایش جوانان غربی به اسلام، گفت دیگر در غرب مسیحیت وجود ندارد.
۱۳۹۸/۰۸/۲ - ۲۰:۳۸

فیلم | تهمت عجیب شبکه وهابی به ائمه اهل سنت

شبکه وهابی کلمه مدعی شد که ائمه چهارگانه اهل سنت، شیعیان را مشرک می‌دانند! ادعایی که از سوی علمای اهل سنت تکذیب شده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۴

در کلیساهای خانگی در ایران، چه می گذرد؟! +فیلم

مدیر یکی از شبکه های مسیحی بالاخره لب به شِکوه و شکایت باز کرد و به گوشه ای از فساد اخلاقی در کلیساهای خانگی در ایران اشاره کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۸:۲۵

فیلم | انتقاد مدیر شبکه مسیحی به رواج فساد اخلاقی در کلیساهای خانگی در ایران

در این سال ها، با تشکیل کلیساهای خانگی در ایران، هر روز خبرهای مختلفی از فساد اخلاقی در این کلیساها به گوش می رسد؛ خبرهایی که شبکه های مسیحی آنها را دروغ می خواندند اما وخیم شدن اوضاع، حالا زبان به انتقاد از این وضعیت تاسفبار شده اند.