بازگشت به نسخه باکیفیت

دینی

۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۲:۰۰

افشاگری عالم اهل‌سنت درباره عوامل شبکه‌های وهابی

مولوی ریگیان پور، امام جمعه اهل سنت میرجاوه، با اشاره به زندگی آزادانه اهل سنت در ایران، در مورد علت فرار برخی از عوامل شبکه های وهابی مثل نور و کلمه از ایران و دشمنی آنها تاکید کرد که افرادی مثل ابراهیم احراری و همکارانش به خاطر پول و یا فرار از مجازات، به خارج کشور گریخته اند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۵:۳۰

فیلم | عالم اهل سنت که به یکباره مقام علمی خود را از دست داد!

مولوی عبدالحمید که همواره در شبکه وهابی کلمه به عنوان عالم بزرگ اهل سنت ایران و با احترام یاد می‌شد، پس از تایید و حمایت از مقام معظم رهبری، مقام علمی خود را از دست داد!
۱۳۹۹/۰۴/۳ - ۲۲:۰۰

شبکه‌ کلمه، نماینده اهل سنت ایران است؟!

شیخ فهیمی از ائمه جمعه اهل سنت بندرعباس، با اشاره به ادعای شبکه‌ سعودی کلمه مبنی بر نمایندگی اهل سنت ایران تاکید کرد: « شبکه کلمه به هیچ وقت نماینده اهل سنت ایران نیست و اهل سنت این شبکه را قبول ندارند.»
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۱:۰۰

فیلم | پاسخ علمای اهل‌سنت به ادعای مجری کلمه

شبکه های معاند وابسته به آل سعود، همچون کلمه و نور، همواره ادعا می‌کنند نماینده و صدای اهل سنت هستند اما علمای اهل سنت نظر دیگری دارند...
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۰:۱۱

حدیثی از پیامبر اکرم(صلی‌الله‌علیه‌وآله) بر روی بیلبوردی در کانادا

یک نهاد خیریه اسلامی، اقدام به نصب روایتی از پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله) بر یکی از بیلبوردی در کانادا کرده است. این روایت اشاره به قرنطینه به هنگام شیوه بیماری‌های واگیردار دارد. متن یک بیلبورد در کانادا: "توصیه پیامبر اسلام درباره پاندمی (همه‌گیری): دستان‌تان را بشویید؛ جاهای آلوده (محل شیوع) را ترک نکنید؛ به جاهای آلوده نروید"
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۷

پاسخ عالم اهل سنت به تهمت وهابی‌ها علیه جمهوری اسلامی

"سنی زدایی مطلقا یک اتهام نارواست و هیچ عقل سلیمی این ادعا را قبول نمی کند. جمهوری اسلامی به همه جوامع اسلامی توجه دارد، حتی کشورهای اسلامی که شیعه نیستند..."
۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۷:۲۵

صوت | جوانان، حاضر جواب نباشید!

آیت الله فاطمی‌نیا، استاد اخلاق و کتاب‌شناس برجسته، در توصیه ای اخلاقی به جوانان فرمودند از حاضر جوابی پرهیز کنید...
۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۹:۰۳

عالم اهل سنت: سردار سلیمانی رشادت های زیادی کرد

سردار سلیمانی مرحوم، در جنگ تحمیلی حضور داشت و رشادت های زیادی کردند و الان هم در سپاه قدس برای اهداف ایران و انقلاب و اسلام فعالیت داشتند و کار می کردند و حضور پر رنگ داشتند. در همه صحنه ها بودند و مسئولیت خطیری داشتند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۸:۱۹

اهل سنت از شهادت سردار سلیمانی داغدار است

مولوی عبدالعزیز گمشاد زهی درباره شهادت سپهبد سلیمانی گفت: «ان شاء الله که روحشان با ارواح شهدا محشور بشود. جامعه اهل سنت ایران هم از این موضوع داغدار است ... این ضایعه بزرگی بود و برای کل ملت ایران و آزادگان جهان است.»
۱۳۹۸/۱۰/۱ - ۱۸:۴۸

کسانی که ضد شفاعت و توسل هستند، بهره ای از علم نبرده اند

اگر ما می‌خواهیم با رسول اکرم (صلی الله علیه و آله) رفیق یا همنشین باشیم، باید سنت ایشان را ادا کنیم؛ خود حضرت فرموده اند "کسی که اهل بیت من را دوست داشته است من را دوست داشته است"
۱۳۹۸/۱۰/۱ - ۱۷:۱۹

عالم اهل سنت: حامیان شبکه های وهابی تروریست هستند

" سیاست دشمن تخریب اهل سنت و دستاوردهای ماست...اهل سنت با سابقه متمدنانه ای که دارد در تلاش است مشکلات و معضلات خود را از راه درست حل کند و اهل ایجاد هرج و مرج و تشنج نخواهد بود."
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۴۷

فیلم | مخالفت با برگزاری جشن میلاد پیامبر(ص)!

وهابی ها که خود را مسلمان می خوانند، حتی با برگزاری جشن میلاد پیامبر(صلی الله علیه و آله) مخالفت کرده و آن را بدعت می دانند؛ این در حالی است که علمای اسلام برپایی چنین جشن هایی را نه تنها جایز بلکه مستحب می دانند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۳:۵۳

فیلم| واکنش تند عالم اهل سنت به رسانه‌های وهابی

ماموستا نقیبی: امروز رسانه‌هایی از پیاده‌روی اربعین ناراحت هستند که از طرف حامیان آمریکا و اسرائیل کودک‌کش پشتیبانی می‌شوند .آنها در حکومتهای درباری‌ای هستند که با پول آنها کسانی تربیت می‌شوند که در ملاعام سرمسلمانان را می‌برند!
۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۲۱:۱۶

روزهای سخت مسلمانان در فرانسه؛ مادران از همراهی فرزندان خود هم محروم شدند

حمله به مسجدی در شهر "بایون" در فرانسه و تصمیم سنای این کشور برای محکومیت والدین محجبه دانش‌آموزان فرانسوی موجب شد تا بار دیگر حقوق اقلیت مسلمان در این کشور اروپایی مورد توجه رسانه ها قرار بگیرد.