بازگشت به نسخه باکیفیت

دینی

۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۲۰:۰۹

دعوت از خواننده زن آمریکایی در عربستان یعنی مخالفت علنی با اسلام

یکی از علمای مشهور اهل سنت در استان هرمزگان مساله دعوت حکام سعودی از نیکی میناژ خواننده زن مشهور جهت اجرای کنسرت در عربستان را محکوم نموده و به تشریح ابعاد این مساله پرداخت.
۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۷:۴۳

کشیش مسیحی: زنان چاق به بهشت نمی روند

در یکی از تجمعات دینی در کشور برزیل، کشیش در اثنای سخنرانی خود گفت: زنان چاق اجازه ورود به بهشت ندارند، در این هنگام یکی از زنان چاق روی صحنه آمد و کشیش را به پایین پرت می کند.
۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۹:۲۵

دیدگاه علمای اهل سنت درباره آمدنیوز

آخوند "عبدالحی میرزا علی" مشاور استاندار گلستان در امور اهل سنت و امام جمعه محترم شهر "آق قلا" در ضمن مصاحبه ای با یکی از وب سایت های خبری دیدگاه خود درباره کانال معاند آمدنیوز را بیان کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۹:۵۱

مولوی فرهمند: شبکه هایی مثل کلمه ، وصال، و من تو، ضددینی بوده و مورد تایید اهل سنت نیستند

مولوی فرهمند از علمای برادران اهل سنت از استان گلستان در طی مصاحبه ای با یکی از وب سایت های دینی نظر خود در باره برخی از شبکه ها مانند، من و تو، کلمه، نور را بیان کرد
۱۳۹۸/۰۴/۹ - ۲۰:۵۴

شیخ علی صالحی: آمدنیوز عامل تفرقه مسلمین | انهدام پهباد نشان داد ایران مستعمره استکبار نیست

شیخ علی صالحی امام جمعه اهل سنت منصور آباد قشم: دیدگاه خود درباره کانال معاند آمد نیوز و عملکرد سپاه در رابطه با سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا را بیان کرد
۱۳۹۸/۰۴/۷ - ۱۸:۵۹

دیدگاه برخی از علمای اهل سنت، نسبت به کانال آمد نیوز

مولوی "عبدالکریم علی بائی" از علمای اهل سنت : رسانه های هتاک به علمای اهل سنت مانند آمدنیوز دشمن و معاند هستند
۱۳۹۸/۰۴/۲ - ۱۹:۵۴

آمدنیوز؛ سیاست دورویی، برای ماندن در عرصه

غبارآلود کردن فضای رسانه و ایجاد تشویش در اذهان عمومی در تشخیص صحت و سقم، رویدادهای ادعایی، کانال آمدنیوز را برای ماندن در عرصه جریان های اپوزیسیون به اتخاذ دورویی در بیان امور واداشته است
۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۷:۲۴

توهین به علمای اهل سنت در موضوع عید فطر از کجا شروع شد ؟!

در پی اتهام زنی شبکه های وهابی و کانال های ضد انقلاب نظیر آمدنیوز به علمای اهل سنت در موضوع اعلام عید فطر، علمای اهل سنت واکنش شدیدی نشان داده و بیان نمودند نگاه ما در موضوع هلال به فقه و شریعت است نه ماهواره و فلان کشور یا دولت خارجی .
۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۵

ماموستا سرخابی: شبکه کلمه به دنبال خدمتگزاری به انگلیس و آمریکا و صهیونیسم است

شبکه های نور و کلمه از طرف انگلیس تغذیه می شوند... آنها دنبال یک بهانه و روزنه ای هستند تا بتوانند یک خدمتگزاری به انگلیس و آمریکا و صهیونیسم انجام دهند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۸:۱۵

عالم اهل سنت: رسانه هایی مثل کلمه و نور از اهل سنت نیستند و ارزشی ندارند

شبکه های کلمه و نور هیچ ربطی به اهل سنت ندارند و اینها از اهل سنت نیستند ....شبکه هایی مثل کلمه از اعتبار افتاده و در میان مردم ارزشی ندارند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۵:۲۹

موضع‌گیر‌ی برخی از علمای اهل سنت در قبال شبکه وهابی کلمه

در پی توهین های مکرر تندروهای وهابی به علمای اهل سنت در رسانه ها، شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی، فرزند مولوی عبدالحمید، پاسخ تندی به مدیر شبکه وهابی کلمه داد.
۱۳۹۸/۰۳/۸ - ۱۵:۱۹

علمای اهل سنت:تهدیدات ترامپ هیچ اثری در عزم ملت ایران ندارد

شیخ ابراهیم ابراهیمی امام جمعه اهل سنت کنار سیاه قشم گفت: تهدیدات ترامپ هیچ اثری در عزم ملت ایران ندارد، حرفهای ترامپ جنبه جنگ روانی دارد ترامپ و بزرگتر از ترامپ جرات حمله به ایران را ندارد
۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۱

فتوای بی سابقه عالم اهل تسنن عراق درباره ایران

یکی از علمای اهل تسنن در عراق فتوایی بی‌سابقه مبنی بر حمایت از ایران صادر کرد و دفاع از ایران را واجب شرعی و آن را بر تمام اهل سنت واجب اعلام کرد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۰

معاويه چگونه نماز جمعه را در روز چهارشنبه برگزار کرد؟

اين سوالي است كه در فراخناي تاريخ اسلام پرسيده مي شود و خواهد شد: چگونه جماعتي مسلمان تحت إشراف چنين فردي واقع شدند و در مقابل اجتهادات او تا به اين حد كرنش نمودند؟
۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۹:۳۹

مسلمانان نباید به جنایت های اسرائیل بی تفاوت باشند/ با صبر، بر تحریم ها غلبه می‌کنیم

مولوی گرگیج با محکومیت حملات اخیر رژیم صهیونیستی به باریکه غزه آن را جنایت بزرگی دانستند و ضمن انتقاد از بی تفاوتی سران کشورهای اسلامی خواستار اتحاد و انسجام امت اسلامی شدند.