بازگشت به نسخه باکیفیت

دینی

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۵:۳۸

تئوریزه کردن تجزیه طلبی در شبکه وهابی سعودی کلمه +فیلم

مجری شبکه تجزیه طلب سعودی وهابی کلمه در سخنانی بیان داشت: نمی‌توان به کسی که تجزیه طلب است گفت خائن...
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۶:۱۵

مسلمانان بازداشت شده در چین به یک میلیون نفر رسیده است

دولت چین استان خودمختار سین کیانگ را به چیزی شبیه یک اردوگاه بازداشت تبدیل کرده و شمار مسلمانان ترک اویغور از ده‌ها هزار نفر به یک میلیون نفر افزایش یافته است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۰۰

مومن خانواده خود را وارد بهشت می‌کند

امام صادق علیه السلام فرمود: مؤمن همواره خانواده خود را از دانش و ادب شايسته بهره‌مند مى سازد تا همه آنان را وارد بهشت كند...
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۴:۳۷

قرآن کریم: در صورت تقوا برکات از آسمان و زمین بر شما نازل می‌شود

اگر اهل شهرها و آبادیها، ایمان می‌آوردند و تقوا پیشه می‌کردند، برکات آسمان و زمین را بر آنها می‌گشودیم...
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۴:۲۱

اسلام دین سختی است یا آسانی؟

حقیقت این است که دین اسلام برای کسی که می خواهد با پاکی زندگی کند اما در عین حال از نعمات دنیوی لذت و بهره کاملی ببرد دین بسیار شیرین، زیبا و آسانی است.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۸:۴۷

عزت در سایه اطاعت خداوند حاصل می‌شود

در روایات آمده است که خداوند متعال اسباب عزتمندی را در اطاعت خود قرار داده است. این بدان معناست که هر کسی راه اطاعت و بندگی خداوند متعال را در پیش بگیرد خداوند محبت او را در قلوب مسلمانان و مومنین قرار می دهد...
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۰۰:۱۱

انتشار کتاب آیت‌الله جوادی آملی پس از ۶۳ سال!

این کتاب که تقریر درس خارج اصول حضرت امام خمینی(ره) است متعلق به ۶۳ سال پیش می باشد که تا امروز اجازه چاپ آن را نمی دادیم، چون نگران بودیم که معاذالله ما را درگیر القاب و اوصاف و خیال کند.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۷:۰۶

اعلام تأسیس کشور بلوچستان توسط شبکه سعودی!

شبکه سعودی وهابی کلمه در اقدامی بر ضد تمامیت ارضی کشورمان و در راستای اجرای کامل دستورات اربابان سعودی خود در راستای تجزیه ایران، برنامه‌ای راه اندازی کرده و بلوچستان ایران را به عنوان «کشور بلوچستان» اعلام می‌کند.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۵:۵۳

بی‌بی‌سی: کلیسا هیچ وقت تکریم اسلام به حضرت مسیح(ع) را جبران نکرده است

اسلام شخصیت حضرت مسیح(ع) را بزرگ می‌شمارد و او را یکی از پیامبران الهی می‌داند اما در مقابل کلیسا عکس آن عمل کرده است و پیامبر اسلام (ع) را با نوعی تحقیر به تصویر کشیده است.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۶:۰۱

آخرین وصیت امام علی(ع) به شیعیان چه بود؟

امام على عليه السلام در آخرین وصیت خود پس از ضربت خوردن بدست ابن ملجم ملعون، فرمودند: «همه فرزندان و كسانم و هر كه را نوشته‌ام به او رسد، به تقواى خدا و نظم داشتن در کارهایتان سفارش می‌كنم»
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۲:۰۶

عاقبت دزدی که نماز می‌خواند

یک فرد مسلمان ممکن است در عین حال که خود را بنده خدا می‌‌داند و قصد عناد و دشمنی با ولی نعمت خود و اولیائش را ندارد بر اثر غلبه هوی و هوس به گناه یا گناهانی آلوده شود.
۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۲۰:۰۲

کارهایی که موجب پاک شدن گناهان می‌شود

در روایات اسلامی از برخی از اعمال نام برده شده است که انجام آنها موجب بخشیده شدن گناهان می‌شود.
۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۶:۴۶

سخنان یک شهید اسطوره‌ای در مورد اخلاص +فیلم

شهید پرآوازه، شهید ابراهیم همت در مورد نحوه اخلاص برای خداوند متعال سخنان شیوایی دارند که شاید تفسیری باشد بر نحوه اخلاصی که مدوامت چهل روزه بر آن حکمت را بر زبان جاری می‌کند.
۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۲۶

کسی که به همسرش در منزل کمک کند در زمره شهدا است

پیامبر اسلام (ص) فرمودند: يا على هر كه در خانه در خدمت خانواده خود باشد و آن را ننگ نداند خداوند نام او را جزو شهدا می نویسد و ثواب هزار شهید را در هر روز و شب برای او محاسبه می‌کند.
۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۲۸

خدمت به محبین و شیعیان اهل بیت‌(ع) از عوامل عاقبت بخیری است

امام صادق علیه السلام فرمودند: هر که را که از ما یاد می‌کند و یا ادعای مودت و دوستی ما را دارد، احترام و تکریم نما و کاری نداشته باش که راست می‌گوید یا دروغ که دروغش به عهده خودش است.