بازگشت به نسخه باکیفیت

دینی

۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۸:۰۳

مفتی وهابی ازدواج اهالی یک روستا در پاکستان را باطل اعلام کرد

مفتی وهابی روستایی در ایالت پنجاب پاکستان به حدود ۵۰ زن و مرد روستا گفته است که ازدواج آن‌ها به خاطر شرکت در تشییع جنازه یک شیعه باطل شده است.
۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۵:۴۸

عالم اهل سنت: آمدنیوز در مورد جلسه علماء اهل سنت هم دروغ گفت

حتی برای بنده هم اتفاق افتاد که مطلبی را همین کانال آمدنیوز در مورد جلسه جمعی از علمای اهل سنت در ترکمن صحرا، به صورت کاملا تحریف شده انتشار داده بود، این در حالی بود خود من در این جلسه حضور داشتم و اعلام نمودم که این مطلب دروغ است و صحت ندارد.
۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۰۱:۲۷

اعتراف مدیر مسئول پیشین بهایی‌نیوز به مافیای مخوف جامعه بهایی +فیلم

مرتضی اسماعیل پور مدیر مسئول پیشین بهایی نیوز و یکی از اعضای فعال فرقه ضاله بهائیت از مافیای مخوف جامعه بهایی ( بیت العدل) پرده برداشته و حقایقی را در این مورد افشا می‌کند.
۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۰۰:۵۸

پاسخ کشیش مسیحی به ادعاهای مسیح علینژاد +فیلم

یک کشیش مسیحی در شبکه ماهواره‌ای مسیحی به ادعاهای مسیح علینژاد، در خصوص تبلیغ بی‌حجابی و تمسخر تحریک شدن مردان در صورت بی حجابی زنان پاسخ داد.
۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۷

توهین رکیک شبکه‌ وهابی به علمای اهل سنت گلستان

شبکه وهابی توحید با مدیریت ملازاده مدتی است که با پخش فیلم‌هایی از نقد علمای اهل سنت در موضوع عقاید وهابیت بدون دادن پاسخ علمی به این علما، ایشان رو مورد هجمه و توهین قرار می‌دهد.
۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۲۱

توهین شبکه وهابی؛ علمای اهل سنت مخالف ما مزدورند

شبکه وهابی توحید در ادامه توهین‌های سریالی خود به علمای اهل سنت به خاطر نقد وهابیت به محمد آخوند بردی توکلی عالم اهل سنت ترکمن صحرا توهین کرد.
۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۱:۵۰

توهین شبکه وهابی به یک عالم اهل سنت

مجری شبکه وهابی توحید در واکنش به روشنگری‌های یکی از علمای اهل سنت ایران در مورد وهابیت به وی توهین کرده و بدون پاسخ علمی به سخنان وی، او را بی‌سواد خواند.
۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۴

صفتی که یک زمامدار بیش از دیگران به آن نیاز دارد

هر فردی در موقعیت خاص خودش باید نسبت به برخی از صفات حسنه توجه بیشتری داشته باشد مثلا عدالت صفتی است که یک زمامدار بیش از دیگران به آن نیاز دارد.
۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۲

در بازداشتگاه های مسلمانان چین چه می‌گذرد؟

مقامات چین برای نخستین بار بطور رسمی به وجود بازداشتگاه های موسوم به "مراکز بازآموزی" برای مسلمانان اویغور در این کشور اعتراف کردند.
۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۲۱:۲۹

ویدئو | توهین مجری شبکه وهابی به علمای اهل سنت

مجری شبکه وهابی به دلیل همراهی علمای اهل سنت با جمهوری اسلامی در راستای وحدت بین مسلمین و تأمین امنیت ایران اسلامی به آنها توهین کرده و آنها را مزدور رژیم و افرادی دنیا پرست خواند.
۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۹:۵۳

عالم اهل سنت: شبکه‌‌های «وهابی» به نام اهل سنت، بخش دیگری از شبکه انگلیسی هستند

این رسانه‌ها منطقه به منطقه، کارشناسی می‌کنند مثلا منطقه­ سیستان و بلوچستان یا منطقه ترکمن صحرا را رصد می‌کنند تا ببینید از چه طریقی می‌توانند ورود پیدا کنند به گونه‌ای که بیننده حتی عالم [اهل سنت] محله یا منطقه خود را نیز زیر سوال ببرد.
۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۶:۲۲

سئوال مهم عالم اهل سنت از شبکه‌های وهابی

بنده سوالی که از این شبکه‌هایی که به اسم اهل سنت فعالیت میکنند دارم، این است که شما در چه مذهبی هستید؟ حنفی مذهب؟ شافعی؟ مالکی؟ حنبلی؟ و متأسفانه...
۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۲۳:۳۰

عالم اهل سنت: داعش با کمک انگلیس، آمریکا و اسرائیل به اهداف شوم خود رسید +فیلم

در کشور های اسلامی بوسیله استکبار جهانی از خود مسلمان‌ها گروه هایی نوظهور تربیت میکنند و به وسیله آنها بین مسلمین تفرقه می‌اندازند.
۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۲۲:۳۴

عالم اهل سنت: ادعای توحیدی و سلفی بودن وهابیت توخالی است +فیلم

باید به این مسئله دقت شود که کلمه وهابی، کلمه توحیدی و کلمه سلَفی همگی یک مقوله هستند. به این گروهها توحیدی می‌گویند ولی منظورشان این است که بقیه مشرکند.