بازگشت به نسخه باکیفیت

سیاسی

۱۳۹۹/۰۳/۵ - ۱۴:۴۰

انتقاد دیپلمات روس از دیکته‌های ضدایرانی به آژانس

«میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در توییتی از تلاش برای دیکته کردن درخواست‌های مخالفان برجام بر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی انتقاد کرد.
۱۳۹۹/۰۳/۵ - ۱۴:۳۸

نفتکش‌های ایران بینی ترامپ را به خاک مالید

یک روزنامه الکترونیکی با تمجید از اقدام شجاعانه ایران در ارسال فرآورده‌های نفتی به ونزوئلا، این اقدام را بزرگترین شکست برای استکبار آمریکا قلمداد کرد.
۱۳۹۹/۰۳/۵ - ۱۴:۳۵

دوره حضور آمریکایی‌ها در منطقه رو به پایان است

معاون سیاسی سپاه گفت:هرچه حضور آمریکایی ها در منطقه استمرار داشته باشد به ضرر آنها خواهد بود چون ملت ها آنها متنفر هستند و این بیداری ملت ها موجب شده تا آمریکایی ها موقعیتی را که قبلا در منطقه داشتند از دست بدهند.
۱۳۹۹/۰۳/۴ - ۲۳:۲۵

واشنگتن‌پست: تحریم‌های ایران به صورت آشکار دور زده شد

روزنامه واشنگتن پست روز یکشنبه نوشت: در حالی کشتی فورچون ایران به سواحل ونزوئلا نزدیک می‌شود که خبری از تهدیدات و تحریم‌های آمریکا نیست.
۱۳۹۹/۰۳/۴ - ۲۳:۲۳

فیلم| پاسخی کوتاه به کسانی که می گویند: شما با اسرائیل کاری نداشته باشید

جمهوری اسلامی که کاری با دیگران ندارد، منتها ۴۰ سال است آنها در امور ما دخالت می‌کنند و هر جا وارد می‌شویم می‌گویند باید جلوی ایران را گرفت...
۱۳۹۹/۰۳/۴ - ۲۳:۱۳

واکنش نتانیاهو به بیانات رهبر انقلاب

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به سخنرانی رهبر انقلاب اسلامی ایران در روز جهانی قدس واکنش نشان داد و گفت:«تهدیدهای رهبری ایران علیه اسرائیل، جمهوری اسلامی را در معرض خطر بزرگی قرار می دهد.
۱۳۹۹/۰۳/۴ - ۲۳:۱۰

افشاگری مقام سپاه درباره برخی از کشورهای همسایه

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: بر اساس شواهد مستند موجود، برخی از کشورهای همسایه در ورود کالای قاچاق به کشور دخالت دارند و از قاچاقچیان حمایت می کنند.
۱۳۹۹/۰۳/۴ - ۲۳:۰۵

برافراشته شدن پرچم ایران در کاراکاس

پرچم جمهوری اسلامی ایران در کاراکاس به نشانه تقدیر از ایران به علت شکستن محاصره ونزوئلا و اعزام ۵ نفتکش حامل سوخت به این کشور برافراشته شد.
۱۳۹۹/۰۳/۴ - ۲۳:۰۱

پیدا و پنهان حضور نفتکش ایرانی در ونزوئلا

معاون پارلمانی دولت دهم گفت: حضور نفتکش ایرانی در ونزوئلا یک فصل جدیدی است تا بدین وسیله ما بتوانیم با کشورهای آمریکای لاتین ارتباط برقرار کنیم.
۱۳۹۹/۰۳/۴ - ۱۵:۳۶

ابراز نگرانی بولتون از ارسال سوخت توسط ایران به ونزوئلا

مشاور امنیت ملی پیشین آمریکا با ابراز نگرانی نسبت به همکاری قانونی ایران و ونزوئلا در حوزه انرژی گفت: ما در کنار خوان گوایدو (رهبر مخالفان ونزوئلا) در برابر ایران ایستاده ایم.
۱۳۹۹/۰۳/۴ - ۱۵:۳۰

دستخط معنادار سردار سلیمانی به مناسبت عید فطر

دستخط معنادار حاج قاسم سلیمانی به مناسبت عید فطر در فضای مجازی منتشر شد.
۱۳۹۹/۰۳/۴ - ۱۵:۲۶

پیام یک مرجع تقلید به علی لاریجانی

حضرت آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی از مراجع تقلید در پیامی به علی لاریجانی رئیس سابق مجلس شورای اسلامی از خدمات او قدردانی کرد.
۱۳۹۹/۰۳/۴ - ۱۵:۲۲

ترامپ خبر قانون ضد صهیونیستی ایران را بازنشر کرد

دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا خبر مربوط به تصویب قانون ضد صهیونیستی که طی روزهای گذشته توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران به تصویب رسید را، در حساب توئیتر شخصی خود بازنشر کرد.
۱۳۹۹/۰۳/۴ - ۱۵:۱۵

سفیر ایران در ونزوئلا: پاسخ محبت با محبت داده شد

سفیر ایران در کاراکاس با اشاره به ورود اولین نفتکش حامل سوخت ایران به ونزوئلا گفت که پیوندهای دوستی و برادری بین دو کشور قوی تر و عمیق تر شده است.
۱۳۹۹/۰۳/۴ - ۱۵:۱۳

فیلم| دعای سپهبد شهید سلیمانی در عید فطر سال گذشته

اولین عید فطر بدون حاج قاسم؛ مصاحبه سردار سپهبد شهید سلیمانی در عیدفطر سال گذشته را ببینید.