بازگشت به نسخه باکیفیت

سیاسی

۱۳۹۹/۰۳/۱ - ۰۴:۵۰

نامه ایران به سازمان بین‌المللی دریانوردی درباره تهدید آمریکا

سفیر ایران در لندن از ارسال نامه رسمی به سازمان بین‌المللی دریانوردی و ابراز نگرانی عمیق از تهدید اخیر آمریکا در قبال تانکرهای حامل سوخت ایران خبر داد.
۱۳۹۹/۰۳/۱ - ۰۴:۴۸

علت ترور حاج قاسم از زبان رهبر انصارالله یمن

رهبر جنبش أنصارالله یمن به مناسبت روز جهانی قدس گفت: علت اصلی ترور شهید حاج قاسم سلیمانی نقش وی در مبارزه با صهیونیستها بود.
۱۳۹۹/۰۳/۱ - ۰۴:۴۷

توئیت شمخانی خطاب به وزیر خارجه خبیث آمریکا

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: لازم است به وزیر خارجه خبیث ⁧‫رژیم تروریستی آمریکا یادآور شوم ما یهودستیز نیستیم، ستیز ما با جنایتکاران، غاصبان و کودک‌کشان است.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۰

ارتباط شهادت حاج قاسم و معامله قرن

وزیر امور خارجه گفت: رژیم صهیونیستی یک معضل جهانی است که با سلاح‌های اتمی و کشتار جمعی اش امروز دنیا را تهدید می‌کند.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۸

قول سید حسن نصرالله به حاج قاسم

دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت که صحنه واقعی در فلسطین اشغالی را مقامات صهیونیست نشان می‌دهند که با شکست متحدان خودشان در چند جبهه منطقه ناامید شده‌اند.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۲

فیلم| ادعای واهی صهیونیست‌ها

صهیونیست‌ها به ما می‌گویند بیایید همزیستی مسالمت‌آمیز داشته باشیم، این چه نوع زندگی مسالمت‌آمیز است که اول خانه من را بگیرند و بعد بگویند حالا دوست باشیم؟
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۴

فیلم| مجری آمریکایی: به صحبت‌های ترامپ عمل نکنید که می‌میرید!

ترامپ به تازگی برای درمان کرونا، خوردن داروی "هیدروکسی کلروکین" که برای درمان مالاریا رایج است را پیشنهاد کرده است؛ در این ویدئو مجری شبکه محبوب ترامپ (فاکس‌نیوز) می‌گوید اگر به توصیه کرونایی ترامپ عمل کنید، می‌میرید!
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۷

مجلس تمام شد، روزه سکوت عارف شکسته نشد

مجلس دهم امروز رسماً تمام شد و با این وجود انتظار اهالی رسانه از فراکسیون امید به خصوص شخص رییس فراکسیون این است که در اولین فرصت در یک نشست خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران و عملکرد چهارساله خود باشند.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۲

تحلیل «رأی الیوم» در آستانه روز قدس؛ صهیونیسم و خطردایمی آن

در سال ۱۹۴۸، بخش بزرگی از فلسطین اشغال شد و پس از طرد فلسطینی‌ها از کشورشان با توسل به زور و ارتکاب قتل ‌عام‌های بسیار و همدستی کشورهای بزرگ، دولت اسرائیل اعلام موجودیت کرد.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۶

چهار بازرس کل که توسط ترامپ اخراج شدند، چه کسانی بودند؟

گفته می‌شود اخراج استیو لینیک که در حال تحقیق درباره «مایک پامپئو» وزیر خارجه آمریکا بود، به توصیه خود پامپئو انجام شده‌ است.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۰

واکنش مقام نظامی ایران به دستورالعمل ارتش آمریکا

یک مقام نظامی در خصوص تاثیر دستورالعمل شب گذشته ارتش آمریکا بر فعالیت واحدهای دریایی ایران در منطقه گفت: یگانهای دریایی جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس و دریای عمان چون گذشته به ماموریتهای عادی خود ادامه خواهند داد.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۷

رژیم صهیونیستی را از قلب دنیای اسلام محو کنید

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: دولت‌های اسلامی به پشتیبانی از ملت فلسطین برخیزند و با بسیج امکانات، طومار حیات این رژیم نامشروع را در هم پیچیده و این غده سرطانی را از قلب دنیای اسلام، محو کنند.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۰

فیلم | اعضای مجلس نمایندگان آمریکا در دوماه گذشته برای حل معضل کرونا هیچ کاری نکردند!

"میچ مک کانل" رهبر اکثریت جمهوریخواه در مجلس سنای آمریکا: اعضای مجلس نمایندگان آمریکا در دوماه گذشته برای حل معضل کرونا هیچ کاری نکردند!
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۸

فیلم| قدس خرمشهری دیگر میشود

کاربران به هشتک های مختلف به استقبال متفاوت ترین روز قدس سال های اخیر رفته اند.