بازگشت به نسخه باکیفیت

سیاسی

۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۸:۳۰

فیلم | کارشناس بی‌بی‌سی: وزارت خارجه آمریکا هم از تهدید فوری بودن آقای سلیمانی مطلع نبوده است!

سینا عضدی، پژوهشگر روابط بین‌الملل، با تاکید بر بی‌توجهی آمریکا به نهادهای بین‌المللی و سازمان ملل، درباره بهانه آمریکا برای ترور سردار سلیمانی گفت: وزارت خارجه آمریکا هم از تهدید فوری بودن آقای سلیمانی مطلع نبوده است!
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۳۹

تکذیب واگذاری جزیره کیش به چینی‌ها

دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شایعات مبنی بر «واگذاری بخشهایی از سواحل جنوبی کشور و جزیره کیش به چینی‌ها» را تکذیب کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۳۶

حمله تُند عضو هیئت رئیسه مجلس به رئیس جمهور

گفتید هم باید چرخ سانتریفیوژها بچرخد و هم چرخ اقتصاد؛ متاسفانه هر دو چرخ به دلیل بی‌تدبیری شما و دولت خسته و لیبرالتان از کار افتاده است...
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۳۴

نتیجه تست کرونای ۱۰۰ نماینده مجلس اعلام شد

سخنگوی هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه از بیش از ۱۰۰ نماینده تست کرونا گرفته شده است، گفت که نمایندگان برای حضور در مجلس ملزم به استفاده از ماسک شده اند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۳۱

نیوزویک: آمریکا به‌جای دنبال کردن تغییر رژیم ایران به نابسامانی‌های داخلی رسیدگی کند

یک تحلیل‌گر در نشریه‌ای آمریکایی نوشت، آمریکا باید به‌جای دنبال کردن سیاست تغییر رژیم در ایران به نابسامانی‌های داخلی رسیدگی کند و با رفتار مانند یک کشور عادی، پای میز مذاکره با ایران برگردد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۲۹

واکنش دبیر ستاد امر به معروف به رد اعتبارنامه تاجگردون

اعتبار نامه یعنی دادن نام "ملی" به عنصر منطقه ای. مجلس یازدهم طراز خود رابالاتر از مجلس دهم تعریف کرد وبه نماینده ای که در مجلس لاریجانی عنصر اصلی بود رای نداد...
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۲۶

هشدار چهار کشور اروپایی و عربی به اسرائیل درباره طرح الحاق

در بیانیه روز سه‌شنبه وزیران خارجه این چهار کشور تأکید شده که الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری ممکن است بر مناسبات آنها با اسرائیل نیز اثر بگذارد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۱۲

فیلم | اثبات صلح‌آمیز بودن برنامه هسته‌ای ایران در گزارش رسانه سعودی

در حالی که آمریکا با تحریک اسرائیل و عربستان و به بهانه امکان دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای، شدیدترین تحریم‌های تاریخ را علیه ایران وضع کرده‌اند، شبکه العربیه، وابسته به خاندان آل سعود در گزارشی عنوان کرد ایران فعلا امکان ساخت سلاح هسته‌ای را ندارد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۱

امضای توافقنامه همکاری نظامی و امنیتی ایران و سوریه

علی ایوب در این خصوص گفت: «اگر دولت آمریکا می‌توانست ایران، سوریه و محور مقاومت را به زانو در بیاورد یک لحظه درنگ نمی‌کرد.»
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۵۲

فیلم| اسکای نیوز: وحشت اسرائیل از احتمال حمله سایبری ایران به تاسیسات حساس

«محمد محسن ابو النور» کارشناس مسائل ایران در "اسکای نیوزعربی" با تاکید بر توان ایران در پاسخ دادن به حملات سایبری اسرائیل گفت: یک سابقه رویارویی حقیقی در زمینه سایبری بین تل آویو و تهران در ماه های گذشته و سالیان قبل وجود داشته و در این باره تعداد زیادی از تحلیلگران امنیتی و استراتژیک در داخل اسرائیل نیز هشدار داده‌اند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۳

فیلم| ماشین‌های کشتار جمعی در خیابان‌های آمریکا!

سخنان یکی از معترضین سیاه‌پوست در اعتراض به تیراندازی‌های اخیر و ظلم به سیاه‌پوستان
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۱

واکنش‌های نمایندگان در فضای مجازی به رد اعتبارنامه تاجگردون

برخی نمایندگان در فضای مجازی به رد اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران واکنش نشان دادند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۵۸

واکنش ضرغامی به ازدواج زینب حاج قاسم

سید عزت الله ضرغامی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، در حساب اینستاگرامی خود پستی در رابطه با ازدواج زینب سلیمانی، فرزند سپهبد شهید قاسم سلیمانی منتشر کرد.