بازگشت به نسخه باکیفیت

سیاسی

۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۸:۰۲

هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری انتخاب شدند

صبح امروز ، انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار گردید.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۷:۵۶

پست ویژه بهنوش بختیاری برای نرگس آبیار +عکس

در پی کمپین‌ها و حملات اپوزیسیون خارج نشین علیه نرگس آبیار، بهنوش بختیاری در صفحه شخصی خود از این کارگردان موفق ایرانی حمایت کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۷:۳۹

حمایت پوتین از ایده اجلاس "پنج هسته ای"

همه اعضای این گروه علاقه خود را به برگزای چنین اجلاسی ابراز کردند. وزارت امور خارجه روسیه گفت، تصمیم در مورد تاریخ و محل نشست پنج هسته ای پس از توافق در دستور کار اتخاذ می شود.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۷:۳۲

معترضان صربستان خواستار استعفای رئیس‌جمهور شدند

اواخر روز جمعه هفته گذشته، در درگیری نیروهای امنیتی با معترضان در پایتخت صربستان، ۱۴ نیروی پلیس زخمی و ۷۱ نفر نیز بازداشت شدند.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۶:۴۹

آنکارا: آتش‌بس در لیبی به عقب‌نشینی حفتر بستگی دارد

وزیر خارجه ترکیه در این مصاحبه با دفاع از مواضع دولت وفاق ملی لیبی، پیش شرط‌های این دولت برای پذیرش آتش‌بس را «مشروع و منطقی» خواند.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۶:۴۵

مقام یمنی: بانک اهداف گسترده‌ای در عربستان، امارات و تل آویو داریم

این مقام اطلاعاتی یمنی در رابطه با دستاوردهای امنیتی و اطلاعاتی نیز گفت که نفوذ نیروهای یمنی مرزها را رد کرده و در عمق پایتخت‌ کشورهای متجاوز در اتاق عملیات‌ها و مراکز جنگ الکترونیکی آن‌ها حضور دارند.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۵:۰۰

فیلم| تحلیل شبکه سعودی از پیام های مهم توافقنامه همکاری نظامی ایران و سوریه

شبکه الحدث تاکید کرد این توافقنامه‌ها تنها برای توسعه سامانه‌های دفاع هوایی سوریه نیست بلکه شامل اتصال سامانه‌های دفاع هوایی سوریه با شبکه دفاع هوایی ایران می شود، در نتیجه ما درباره تبدیل شدن سوریه به یک سکوی پیشرفته رادارهای ایرانی مشرف به دریای مدیترانه سخن می‌گوییم.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۵۸

پایان موفقیت‌آمیز آزمایش نخستین واکسن کرونا

آزمایش‌های نخستین واکسن ضد کرونای جهان در دانشگاه «سچنوف» روسیه به پایان رسید.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۴۸

توصیه‌های مهم رهبر انقلاب به نمایندگان مجلس؛ از یک‌صدایی در برابر دشمن تا تمرکز بر اقتصاد

مردم از مجلس و دو قوه دیگر انتظار بیان حق و پیگیری آن رادارند و به شدت با مجادله و گریبان گیری و تشنج میان قوا مخالف هستند و همه بدانند فضای منازعه در رئوس دستگاهها برای افکار عمومی زیان بخش و ناراحت کننده است.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۹

ابعاد مهم قرارداد نظامی ایران و سوریه

مدیر مرکز مطالعات استراتژیک و روابط بین‌الملل، با اشاره به قرارداد امنیتی و نظامی منعقد شده بین ایران و سوریه گفت: این قرارداد می‌تواند کمک شایانی به سوریه جهت مقابله با حملات هوایی رژیم صهیونیستی کند.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۷

واکنش سخنگوی سپاه به اخبار مشکوک پیرامون مصاحبه مقام ارتش

سردار رمضان شریف در واکنش به برخی اخبار مشکوک و جهت دار در فضای مجازی پیرامون تشکیل پرونده قضایی برای چند مدیر و خبرنگار ایرنا گفت: شکایتی از ایرنا نداشته ایم و اخبار کذب منتشره مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۳

افشای پروژه جدید پنتاگون علیه ایران

در حالی که به گفته مقامات امنیتی کابل، اعضای فاطمیون هیچ‌گونه فعالیتی در افغانستان ندارند، برخی رسانه‌های خبری با سرمایه‌گذاری هنگفت پنتاگون، پروژه هراس‌افکنی را دنبال می‌کنند.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۴۹

گزارشگر سازمان ملل: آمریکا با ترور سردار سلیمانی اصل حاکمیت را تحریف کرد

گزارشگر ویژه سازمان ملل به یک شبکه لبنانی گفت، آمریکا در اثبات اینکه ترور سردار قاسم سلیمانی "شروط تعریف دفاع از خود را محقق کرده" شکست خورد و با این ترور اصل حاکمیت را تحریف کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۸

بحران در اسرائیل؛ خروش مردم خشمگین علیه نتانیاهو

ده‌ها هزار نفر از ساکنان سرزمین‌های اشغالی در اعتراض به وضعیت بد معیشتی و اقتصادی و ناتوانی دولت در مدیریت بحران کرونا، در تل‌آویو به خیابان آمدند و تظاهرات ضد دولتی برپا کردند.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۵۸

فیلم| گزارش شبکه اسرائیلی از «قدرت موشکی» ایران؛ اسرائیل و اروپا در تیررس موشک‌ها

«زنجيره بسيار بزرگی از موشک‌های بالستیک در سراسر ايران گسترده شده؛ موشک‌هایی با بردهای 300 تا 2000 کيلومتر که به اسرائيل و حتی اروپا هم می‌رسند. اسرائيل تلاش می‌کند با معرفی توان موشکی ايران به امريکا و اروپا، توافق هسته‌ای جديدی را رقم بزند!»