بازگشت به نسخه باکیفیت

اقتصادی

۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۸

چراغ قرمز بورس روشن شد

شاخص کل بازار سرمایه امروز برخلاف روزهای گذشته روندی نزولی داشت و حدود ۴۰۰۰ واحد کاهش یافت.
۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۸

لزوم همکاری تولیدکنندگان بزرگ نفت برای توافق اوپک پلاس

وزیر نفت عراق اعلام کرد که توافق‌ جدید کاهش عرضه به حمایت دیگر تولیدکنندگان بزرگ نفت خارج از گروه اوپک پلاس نیاز دارد.
۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۵

دو راهی کنترل کرونا و حفظ مشاغل

رؤسای صندوق بین المللی پول و سازمان جهانی بهداشت با رد برخی اظهارات مبنی بر اینکه بین نجات جان مردم و نجات مشاغل یکی را باید انتخاب کرد اعلام کردند که کنترل ویروس کرونا پیش شرط نجات مشاغل است.
۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۰

سناریو خوش‌ بینانه و بدبینانه پایان کرونا در ایران

رئیس دیوان محاسبات گفت: کشور در خوش بینانه ترین حالت تا پایان اردیبهشت و در بدبینانه ترین حالت تا آخر خرداد از این شرایط سخت کرونای خارج خواهد شد.
۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۵

تقاضای کارگران شرکتی کادر درمان از رئیس جمهور

بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران گفت: کارگران شرکتی در کادر درمان از رئیس جمهور درخواست تبدیل قرارداد به پیمانی و قراردادی را دارند و انتظار دارند که اگر پاداشی برای کادر درمان در نظر گرفته شده است مشمول حال آنها هم شود.
۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۰

جزئیات قیمت رسمی انواع ارز

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۸ ارز از جمله یورو افزایش و قیمت ۱۹ واحد پولی دیگر از جمله پوند کاهش یافت. نرخ دلار و ۹ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۳

جزئیات 5 بسته حمایتی دولت از حمل و نقل جاده‌ای

معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به ارایه کارت‌های خرید اعتباری 1 و 2 میلیون تومانی برای رانندگان اتوبوس، مینی بوس و سواری بین شهری، گفت: برای تسهیلات قرض‌الحسنه 111 هزار راننده با وزارت تعاون مکاتبه شد.
۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۸

اختصاص اعتبار یک میلیون تومانی به تمام سرپرستان یارانه‌ بگیر

روحانی در تشریح مصوبات جدید دولت برای کرونا گفت:‌ اعتبار یک میلیون تومانی قرار است به تمام سرپرستان خانوار یارانه بگیر پرداخت شود.
۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۳

در مرحله دوم فاصله‌گذاری اجتماعی کدام مشاغل مجاز به فعالیت هستند ؟

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) در امور بازرگانی با بیان اینکه لیست واحدهای صنفی که امکان فعالیت در مرحله دوم فاصله گذاری اجتماعی را دارند، در حال نهایی شدن است، برخی از کسب‌وکارهای پرریسک را برشمرد و تاکید کرد که پروتکل‌های بهداشتی باید در معرض دید عموم قرار داده شود و اصناف، بهداشت و بازرسان روی نحوه اجرای آن نظارت می‌کنند.
۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۸

زمان بازگشت هزینه‌ های ارزش افزوده به حساب مشترکان

به گفته معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، هزینه‌های خدمات ارزش افزوده که به‌صورت ناخواسته از مشترکان دریافت شده، پس از بررسی قوه قضاییه و حکم قضایی به آنها برگردانده می‌شود.
۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۱

شریعتمداری : پایبند به تعهداتم در مورد واگذاری شرکتها و شفافیت هستم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به عرضه اولیه صبا تامین در روز چهارشنبه نوشت: پایبند به تعهدات‌ام به رئیس جمهور در واگذاری ها و برای ارتقاء شفافیت و نظارت مردمی در شرکت‌های تابعه ⁧شستا⁩ و وزارت کار هستم.
۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۷

فرار مالیاتی با سوء استفاده از کارت‌ های بازرگانی مانع جهش تولید

فرار مالیاتی از طریق سوء استفاده از کارت‌های بازرگانی اجاره ای یا یکبار مصرف، اکنون تبدیل به یکی از معضلات اصلی در نظام مالیاتی کشور شده است. مطابق آخرین اظهار نظر سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، 28 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی از این طریق در کشور وجود دارد.
۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۲

تداوم محاسبه قیمت گاز مطابق ایام سرد سال

طبق تصویب هیأت دولت و به منظور تعیین الگوی مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی، دوره سرد همه اقلیم‌ها تا ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ تمدید شد.
۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۵۷

زمان واریز یارانه فروردین ۹۹ اعلام شد

نخستین مرحله یارانه نقدی سال ۹۹ ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۰ فروردین ماه به ازای هر نفر ۴۵، ۵۰۰ تومان به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.