بازگشت به نسخه باکیفیت

اقتصادی

۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۴۵

فیلم | خصوصی سازی همه را بیچاره کرد ؟

انتقاد کارشناس برنامه به اشتباهات مجلس و دولت در موضوع خصوصی سازی و قیمت گذاری سوخت که مثالی از موارد آن است.
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۲۶

تعیین تکلیف شرکت‌ های استانی سهام عدالت در جلسه شورای عالی بورس

عضو هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: تکلیف پذیرش شرکت‌های استانی سهام عدالت در بورس منتظر مصوبه شورای عالی بورس است.
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۹

بدهی ۳۰ هزار میلیاردی خودروسازان به قطعه سازان

رئیس انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی مطالبات از خودروسازان گفت: در حال حاضرمطالبات قطعه سازان ۳۰ هزار میلیارد تومان است و پس از عید پرداختی به آن‌ها صورت نگرفته است.
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۳

سایپا بیشترین تیراژ تولید خودرو کشور در خرداد 99 را ثبت کرد

بررسی آمار تولید خودرو در خردادماه 99 نشان می‌دهد، خودروسازان کشور آخرین ماه بهار را با افزایش تولید سپری کرده‌اند و در این میان، گروه خودروسازی سایپا بیشترین تیراژ تولید را به خود اختصاص داده است.
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۱

سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی ۱۶ میلیون و ۲۱۳ هزار تومان شد

سامانه استعلام لحظه‌ای ارزش سهام عدالت بِروز شد و ارزش سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۳۲هزارتومانی به ۱۶ میلیون و ۲۱۳ هزار تومان رسید.
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۰۷

علت حریق در شناورهای سنتی چیست ؟

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ضمن اعلام دلایل اصلی وقوع حریق در شناورهای سنتی، اقدامات انجام شده به منظور جلوگیری از حریق در این شناورها را تشریح کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۰۴

بررسی مجدد لایحه تجارت در اولویت مجلس یازدهم است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه بررسی مجدد لایحه تجارت در اولویت مجلس یازدهم است، گفت: لایحه تجارت به دلیل تاثیر مستقیمی که بر فعالیت بازرگانی و تجاری دارد، دارای اهمیت است.
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۵۹

شاخص به پله هزار و ۷۴۵ واحدی صعود کرد

شاخص بورس و اوراق بهادار در معاملات تاریخ ۱۷ تیر ۹۹ با رشد بیش از ۲۷ هزار واحدی روبرو شد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۱۰

تلاش دولت ، سازگاری قیمت‌ ها با قدرت خرید مردم است

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه دولت در تلاش است قیمت‌ها با قدرت خرید مردم سازگار شود، گفت: مقرر شد سلسله جلساتی با نمایندگان مجلس به منظور تدوین برنامه‌های موثر برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور برگزار شود.
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۰۷

کارگزاری ‌های بورس در خرداد ماه چقدر درآمد داشتند ؟

بر اساس گزارش سازمان بورس از عملکرد کارگزاری‌ها، دو کارگزاری مفید و آگاه به ترتیب با ۲۱٫۷ و ۱۳٫۸ درصد بیشترین سهم کل معاملات بورس را به خود اختصاص داده‌اند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۰۲

قیمت طلا ، قیمت دلار ، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۱۷

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم ۹۲۸ هزار تومان، قیمت دلار ۲۱هزار و ۷۵۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹میلیون و ۹۵۰هزار تومان است.
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۶

ETF بعدی شامل کدام شرکت ‌ها می ‌شود ؟

یک سوم از وعده عرضه سهام شرکت‌های دولتی در بورس اجرا و نخستین واحد سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله (ETF) " واسطه‌گری مالی یکم " با نماد دارایکم چندی پیش در بورس عرضه شد. بازدهی این صندوق باعث شد جذابیت این صندوق‌ها برای مردم دو چندان شود و خود را برای ETF بعدی آماده کنند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۱

سومین عرضه اولیه بورس روز چهارشنبه در نماد « ولپارس »

طبق اعلام بورس اوراق بهادار تهران، سومین عرضه اولیه سال جاری بورس مربوط به شرکت لیزینگ پارسیان در نماد «ولپارس» در روز چهارشنبه 18 تیرماه خواهد بود.
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۵

تلاش وزارت کار برای همسان سازی حقوق بازنشستگان

وزیرکار از پیشنهاد مشترک با همکاری وزارت اقتصاد و دستور رییس‌جمهوری برای پرداخت بخشی از بدهی‌های دولت به تامین اجتماعی خبر داد و ابراز امیدواری کرد با تصویب این پیشنهاد گام موثری در جهت همسان‌سازی حقوق بازنشستگان برداشته شود.