بازگشت به نسخه باکیفیت

اقتصادی

۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۳۵

فیلم | روحانی : ارائه خدمات منوط به رعایت مسائل بهداشتی باشد

رئیس‌جمهور گفت: باید در تمامی ادارات دولتی، مترو و اتوبوس از ماسک استفاده شود در غیر این صورت کارمندی که ماسک نزند بایدبرایش غیبت حساب شود.
۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۰۳

تغییر وضعیت حضور ۱.۲ میلیونی کارکنان در کرونا

با شیوع ویروس کرونا و تبعاتی که به همراه داشته است، ۱.۲ میلیون از کارکنان دولت یعنی حدود نصف آنها در حال حاضر مانند گذشته در محل کار خود حاضر نمی‌شوند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۵۴

پیش بینی رگبار باران در ۱۳ استان تا سه شنبه

سازمان هواشناسی از رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید طی امروز تا سه شنبه در ۱۳ استان کشور خبر داد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۵۰

۳ صندوق سرمایه‌گذاری با مشارکت معاونت علمی وارد فرابورس می ‌شود

۲ صندوق ‌سرمایه‌گذاری جسورانه و یک صندوق سرمایه‌گذاری خصوصی با سرمایه ۵۹۰ میلیارد تومان با مشارکت معاونت علمی و فناوری ‌ریاست جمهوری به زودی فعالیت خود را در فرابورس آغاز می‌کنند. آنها بزرگ‌ترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه و خصوصی در بازار سرمایه هستند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۴۶

رفع تعهد ارزی آسان می ‌شود

رئیس سازمان توسعه تجارت می‌گوید دولت تمام توان خود را برای تسهیل در رفع تعهدات ارزی به کار بسته و در این زمینه از پیشنهادهای فعالان بخش خصوصی استقبال می‌کند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۳۹

شرایط صدور الحاقیه برای بیمه بدنه خودروها اعلام شد

بیمه مرکزی در بخشنامه جدیدی که برای شرکت‌های بیمه فرستاده شرایط پوشش تکمیلی افزایش ارزش وسیله نقلیه به دلیل نوسان قیمت در بیمه‌نامه بدنه خودرو از روز ۱۵ تیرماه را اعلام کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۳۶

تهدید عربستان برای به راه انداختن جنگ نفت جدید

عربستان سعودی تهدید کرد اگر نیجریه و آنگولا حاضر نشوند تولید نفت خود را همان طور که با اوپک و متحدانش توافق کرده بودند، کاهش دهند، یک جنگ قیمت نفت دیگر به راه خواهد انداخت.
۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۱۷

روز پر نوسان در بورس

شاخص بورس روزی پرنوسان را پشت سر گذاشت به طوری که در ساعات ابتدایی معاملات از مرز یک میلیون و ۶۴۵ هزار واحد عبور کرد اما روندی نزولی به خود گرفت و در نهایت در رقم یک میلیون و ۶۱۸ واحد ایستاد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۱۵

۲.۴ میلیون نفر پارسال اشتغال ناقص داشتند

مطابق آمارهای مرکز آمار ایران در سال ۹۸ حدود ۲ میلیون و ۴۲۸ هزارو ۳۴۶ نفر اشتغال ناقص داشند،‌به عبارتی با توجه به اینکه کمتر از میزان ساعت کاری قانون کار فعالیت کرده اند از مزایای قانونی محروم بوده اند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۱۱

نظر رهبری درباره نرخ ارز

رئیس کل سابق بانک مرکزی در یک مصاحبه، به اقتصاد سیاسی کنترل نرخ ارز پرداخت و نگاه رهبری به مسئله نرخ ارز را با یک خاطره، شرح داد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۰۴

تا اطلاع ثانوی مدت آموزش سربازی یک ماه است

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: تا اطلاع ثانوی مدت آموزش سربازی یک ماه است.
۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۰۱

طرح « پیوند رفاه » از سوی بانک رفاه ارائه شد

بانک رفاه در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و ترویج سنت حسنه ازدواج طرح "پیوند رفاه" را ارائه کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۵۸

قیمت طلا ، قیمت دلار ، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۱۴

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم ۹۱۰ هزار تومان، قیمت دلار ۲۱ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.
۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۲:۴۹

جزئیات نرخ رسمی ۴۷ ارز

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۹ ارز مانند یورو کاهش و ۱۷ ارز از جمله پوند افزایش و نرخ دلار و ۱۰ ارز دیگر نیز ثابت ماند.