بازگشت به نسخه باکیفیت

اقتصادی

۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۰۴

فیلم | راهکار روحانی برای کنترل قیمت ارز

رئیس جمهور درآیین بهربرداری از طرح های ملی درباره اختلالات ارزی گفت: فشار آمریکا بر این است تا در زمینه ارز ما را دچار مشکل کند.وی افزود: افزایش تولید و صادرات می تواند به کنترل ارز کمک کند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۴۶

کارگران چند سال پس انداز کنند خانه می ‌خرند ؟

یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه در شرایط اضطراری چاره‌ای جز پیش‌بینی راهکارهای موقت برای خانه‌دار شدن نداریم، گفت: کارگران دستکم باید ۱۰ سال پس انداز کنند و هیچگونه هزینه‌ای نداشته باشند تا شاید بتوانند خانه‌های ۲۵ متری خریداری کنند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۴۱

پرداخت « وام یک میلیون تومانی تکمیلی » به اقشار آسیب پذیر

سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا گفت:براساس مصوبه دولت، چهار میلیون خانوار جزو اقشار خاص شناسایی شدند که علاوه بر دریافت وام یک میلیون تومانی که برای تمام یارانه‌بگیران واریز شد، می‌توانند از وام تکمیلی یک میلیون تومانی دیگر استفاده کنند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۳۷

قطع بیش از ۳۱۹ هزار سیم کارت به دلیل مزاحمت پیامکی

آمار تعداد خطوط شخصی قطع شده به دلیل مزاحمت‌های پیامکی و ارسال تبلیغات به ۳۱۹ هزار و ۱۶۹ رسیده است.
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۳۴

روحانی : ۲۰ میلیارد یورو کالا صادر شده ، اما ارز آن بازنگشته است

در سال ۹۸، بیست میلیارد یورو کالا صادر شده است، اما ارز آن هنوز به کشور بازنگشته است.
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۳۱

مهلت برگزاری مجامع شرکت‌ های بورسی تا ۶۰ روز دیگر تمدید شد

سازمان بورس، مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص تمدید دو ماهه مهلت برگزاری مجمع سالانه شرکت‌های ثبت شده را ابلاغ کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۲۶

قیمت جهانی نفت امروز ۹۹/۰۴/۱۹

در حالی که نگرانی ها در مورد برقراری مجدد مقررات قرنطینه در آمریکا بر نشانه های حاکی از ترمیم تقاضای بنزین در این کشور سایه افکنده است قیمت نفت روز پنجشنبه شاهد کاهش بود.
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۲۴

دستورالعمل تأمين مالی بنگاه‌ های اقتصادی کوچک و متوسط ابلاغ شد

بانک مرکزی «دستورالعمل تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط در سال ۱۳۹۹» را با هدف هموارسازی مسیر تولید ملی و حمایت از بنگاه‌های اقتصادی به شبکه بانکی کشور ابلاغ کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۲۱

روحانی : می ‌توانیم ۴۱ میلیارد دلار صادرات غیر نفتی داشته باشیم

رییس جمهور در آیین بهره‌برداری از پنج طرح صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: ما در کشور می‌توانیم ۴۱ میلیارد دلار صادرات غیر نفتی داشته باشیم، اگر براساس وظایفمان اقدام کنیم مشکل ارز حل خواهد شد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۱۹

قیمت طلا ، قیمت دلار ، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۱۹

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم ۹۶۶ هزار تومان، قیمت دلار ۲۲ هزار و ۳۵۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۹

سهام‌ عدالت هفته آینده روی میز شورای بورس

پرونده پذیرش سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت هفته آینده روی میز شورای بورس می‌رود. سهامدارانی که روش مدیریت غیرمستقیم سهام عدالت را برگزیده‌اند منتظر تصمیم شورای بورس هستند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۵

رکورد جدید قیمت پراید ، سمند و پژو 206 در بازار

رکورد جدید قیمت پراید، سمند و پژو 206 در بازاردر حالی که بازار خودرو با رکوید عجیب روبروست، فروشندگان خودرو هر روز قیمتی جدید را برای خودروها اعلام می کنند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۰

افزایش نقدینگی نمی‌ تواند تورم فعلی را توضیح دهد‌

کارشناس اقتصادی با بیان اینکه تولیدکننده‌های بزرگ نفت در آمریکا مایل نیستند‌ اقتصادی که با هزینه‌های کم نفت می‌فروشد، نظیر کشور ما به بازار برگردد، گفت: شیوه اقتصادی که ما داریم شیوه‌ای است که آسیب‌های تورمی ایجاد می‌کند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۶

جزئیات نرخ رسمی ۴۷ ارز

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۳ ارز افزایش و ۱۳ ارز کاهش یافت. نرخ دلار و ۱۰ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۴

مدرس خیابانی : گرانی خودرو به خاطر شکاف بین عرضه و تقاضا بود

سرپرست وزارت صمت افزایش قیمت خودرو در ماه‌های ابتدایی سال به خاطر شکاف بین عرضه و تقاضا بود که با برنامه‌های اجراشده تا حدودی کاهش یافت.