بازگشت به نسخه باکیفیت

اقتصادی

۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۷:۲۰

تصاویر / هفدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام مدیر عامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ١۴ متهم دیگر

هفدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام مدیر عامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ١۴ متهم دیگر امروز شنبه (۲۵ مرداد) در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۶:۴۲

فیلم | تفاوت گشایش اقتصادی با طرح خرید و فروش نفت

در ویدیو زیر تفاوت گشایش اقتصادی با طرح خرید و فروش نفت از زبان پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس را مشاهده می‌کنید.
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۲

تصاویر | جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا حضور یافت.
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۵:۴۹

فیلم | پاسخ روحانی به ادعای ترامپ درباره توقیف نفتکش‌ های ایران

رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: توقیف ۴کشتی ایرانی در آب های بین المللی از اساس دروغ است.این دروغ به خاطر پوشاندن خفت آمریکا در شورای امنیت بود.
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۵:۳۷

بزرگ ‌ترین افت تاریخ بورس رقم خورد

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت افت بیش از ۷۲۴۴۷ واحدی، تا ارتفاع یک ‌میلیون و ۹۰۲هزار واحد عقب‌نشینی کرد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۵:۳۲

تحولات حقوق کارکنان و بازنشسته ‌ها

بررسی وضعیت حقوقی کارکنان و بازنشستگان از دولت گذشته تاکنون نشان می‌دهد که ضریب ریالی کارکنان تا ۱۴۲ درصد و حداقل حقوق آنها حدود ۲۶۶ درصد رشد داشته است؛ گرچه این میزان از رشد در مقایسه با شرایط خاص اقتصادی و تورم موجود همچنان با رضایت کامل کارکنان همراه نیست ولی از نگاه مسئولان دولتی، در وضعیت تحریمی موجود این افزایش در تناسب با میزان تورم و نیازهای معیشتی مردم قابل قبول است.
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۴

پروازهای عبوری از فضای کشور رشد کرد

در تیرماه امسال ۷هزار و ۲۹۵ پرواز عبوری از فضای کشور داشته‌ایم که نسبت به خرداد ۹۹ که رقم ۵هزار و ۳۷۲ پرواز عبوری بود، رشد قابل ملاحظه‌ای داشته است و این نشان از افزایش اعتماد به فضای امن کشور ایران دارد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۵:۱۸

قیمت تخم مرغ تعدیل شد

قیمت هر شانه تخم مرغ ۳۰ عددی که تا ۳۴ هزار تومان بالا رفته بود کاهش یافته و به ۲۱ تا ۲۵ هزار تومان رسیده است اما هنوز بالاتر از نرخ مصوب ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومانی این محصول است.
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۳:۳۵

تحلیل کارشناسان از دلیل ریزش این روزهای بورس

روند نزولی شاخص کل بورس حتی پس از آنکه عرضه دارادوم قطعی شد ادامه یافت و درحالی که برخی نحوه فروش سهام عدالت توسط کارگزاری ها را در این اتفاق بی تاثیر نمی دانند، برخی کارشناسان معتقدند بازار درحال اصلاح خود است.
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۳:۳۰

دولت برای تامین کسری بودجه نیاز به پیش فروش نفت دارد ؟

دولت در حالی از پیش فروش نفت به عنوان گشایش اقتصادی نام می‌برد که نه تنها این طرح می‌تواند تعهدات مالی سنگینی را برای دولت بعدی ایجاد کندبلکه نیازی نیز به این منبع برای تامین بودجه ندارد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۳:۲۵

حذف متقاضیان طرح ملی مسکن در صورت عدم واریزی

معاون وزیر راه گفت: عدم واریز وجه اولیه توسط متقاضیان طرح مسکن ملی به معنای انصراف است. هم اکنون حدود ۱۲۰۰۰ متقاضی در واریز آورده اولیه خود تأخیر دارند.
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۳:۲۱

همتی اعلام کرد : ۷ اقدام بانک مرکزی برای اصلاح نظام بانکی

رییس کل بانک مرکزی، برخی اقدامات بانک مرکزی برای اصلاح نظام بانکی را تشریح کرد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۳:۱۷

۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان سهام عدالت فروخته شد

مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری بورس اوراق بهادار با بیان این که تاکنون ۱.۹ میلیون نفر سهام عدالت خود را فروخته اند، گفت: ۵ هزار و ۶۰۰میلیارد تومان به حساب این افراد واریز شده است.
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۳:۱۴

کاهش نرخ ۱۹ ارز در بازار بین بانکی

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۹ ارز افزایش و ۱۹ واحد پولی کاهش یافت. نرخ ۹ ارز دیگر نیز ثابت بود.