بازگشت به نسخه باکیفیت

اقتصادی

۱۳۹۹/۰۳/۵ - ۱۱:۳۱

نقدینگی ۲۲۳۰ هزار میلیاردی کجا باید سرریز شود ؟

در حالی که کارشناسان حرکت نقدینگی به سمت بازارهای طلا، سکه و ارز را برای اقتصاد مضر می‌دانند، بهترین مامن برای آن را در شرایط کنونی، بازار سرمایه اعلام کرده‌اند با این حال معتقدند که باید این نقدینگی به سمت تولید حرکت کند تا موجب بهبود اقتصاد و اشتغالزایی شود و این امر نیازمند رعایت ملزوماتی در رشدهای بورس است.
۱۳۹۹/۰۳/۵ - ۱۱:۲۷

قیمت جهانی طلا امروز ۹۹/۰۳/۰۵

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴ درصد کاهش به ۱۷۲۸ دلار و ۶ سنت رسید.
۱۳۹۹/۰۳/۴ - ۱۴:۰۹

درج و دریافت آگهی های اسنخدام در کاریابی ایران استخدام

امروزه با توجه به گسترش روز افزون اینترنت و شبکه های مجازی و سایتها، تاثیر بیش از پیش روش های نوین و اینترنتی خدمات نسبت به روش های سنتی محسوس تر شده است.
۱۳۹۹/۰۳/۳ - ۱۷:۲۶

همه صنوف بعد از تعطیلات عید فطر مجاز به فعالیت هستند

رئیس اتاق اصناف تهران گفت: از روز سه‌شنبه هفته جاری تمامی صنوف حتی اصنافی که از آنها به عنوان صنوف پرخطر در دوران شیوع ویروس کرونا یاد می‌شود، اجازه فعالیت و کسب و کار خواهند داشت.
۱۳۹۹/۰۳/۳ - ۱۷:۱۸

تصاویر / پرونده ۱۸ جلدی متهمان کلان ارزی

سومین جلسه رسیدگی به پرونده ۱۸ جلدی تخلفات ارزهای دولتی امروز شنبه (۳ خرداد) در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیگی به جرائم اخلاگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
۱۳۹۹/۰۳/۳ - ۱۶:۵۱

کارنامه « تقریبا هیچ » مجلس دهم در حوزه اقتصادی

مجلس دهم یکی از ضعیف ترین مجالس کشور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه اقتصادی بود و این موضوع، نقش مهمی در تشدید آثار اقتصادی تحریم های آمریکا داشت و ضربه سنگینی به کشور وارد کرد.
۱۳۹۹/۰۳/۳ - ۱۶:۳۷

صدور بیمه ‌نامه ارزی مشروط به دریافت حق بیمه ارزی شد

بیمه مرکزی در دستورالعمل مصوب صدور بیمه‌نامه ارزی توسط موسسات بیمه تاکید کرده که موسسه بیمه درصورتی مجاز به صدور بیمه‌نامه ارزی است که حق بیمه آن توسط بیمه‌گذار به ارز تعهد یا پرداخت شود.
۱۳۹۹/۰۳/۳ - ۱۶:۳۱

هشدار یک نماینده به وزیر اقتصاد درباره بورس

عضو کمیسیون اقتصادی برنامه و بودجه مجلس با اشاره به وضعیت فعلی بازار بورس به وزیر اقتصاد تذکر داد و از او خواست که نسبت به بازار بورس توجه بیشتری داشته باشد.
۱۳۹۹/۰۳/۳ - ۱۶:۲۷

آغاز نام نویسی اینترنتی وام ازدواج فرزندان بازنشستگان

نام نویسی اینترنتی سومین مرحله وام ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری آغاز شد.
۱۳۹۹/۰۳/۳ - ۱۶:۲۱

تنش های آمریکا و چین قیمت طلا را بالا برد

با تشدید تنش های آمریکا و چین به همراه نگرانی در مورد بهبود کند اقتصاد جهان، قیمت طلا در معاملات روز جمعه 7.68 دلار افزایش یافت.
۱۳۹۹/۰۳/۳ - ۱۶:۱۹

حقتان را از قبض برق بگیرید !

یکی از آیتم‌های قبوض برق حق بیمه است که رقمی معادل ۱۰۰ تومان در ماه از مشترکان شهری و ۵۰ تومان در ماه از مشترکان روستایی اخذ می‌شود تا اگر حادثه ای برای وسایل برقی ایجاد شد افراد بتوانند خسارت خود را از بیمه دریافت کنند.
۱۳۹۹/۰۳/۳ - ۱۶:۱۵

فهرست خودروهای فروش ویژه

در فروش جدید شرکت های خودروساز، 4 محصول ایران خودرو و 7 محصول سایپا عرضه خواهد شد. در این مرحله از فروش خودروسازان، عرضه پراید و پژو 405 جی ال ایکس صورت نمی گیرد.
۱۳۹۹/۰۳/۳ - ۱۶:۱۱

بزرگترین ETF کشور تشکیل شد

وزارت امور اقتصادی و دارایی به مناسبت پایان پذیره نویسی واحد های سرمایه گذاری مالی یکم طی اطلاعیه شماره ۸ خود اعلام نمود: بیش از سه میلیون و چهار صد و هشتاد ویک میلیون (3481000) نفر با سرمایه گذاری بیش از 5886 میلیارد تومان از آحاد مردم در این پذیره نویسی مشارکت نمودند که بیانگر تشکیل بزرگترین صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس (ETF) در کشور از نظر ارزش سرمایه گذاری و تعداد سهامداران است.
۱۳۹۹/۰۳/۳ - ۱۶:۰۷

پیش بینی بارش باران ۵ روزه در برخی استان ‌ها

سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران طی امروز تا چهارشنبه در برخی استان‌ها از افزایش محسوس دما در سواحل شمالی و اردبیل خبر داد.
۱۳۹۹/۰۳/۳ - ۱۶:۰۵

قیمت مسکن متری ۱۷ میلیون تومان شد

متوسط قیمت مسکن در تهران در معاملات اردیبهشت ماه ٩٩، به ۱۷ میلیون تومان در هر متر مربع رسید.