بازگشت به نسخه باکیفیت

اقتصادی

۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۳۹

تصاویر/ اولین جلسه دادگاه مدیران سابق بانک مرکزی

اولین جلسه دادگاه برخی از مدیران سابق بانک مرکزی در مجتمع قضایی امام خمینی (ره) تهران به ریاست قاضی مسعودی مقام در حال برگزاری است.
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۱۸

فیلم | روحانی : برای مقابله با کرونا راهی جز رعایت دستورالعمل نیست

روحانی گفت: همه باید مردم را قانع کنند که راهی جز رعایت دستورالعمل ها نداریم و صدا و سیما، روزنامه، فضای مجازی، فرهیختگان ما و ... باید به صحنه بیایند.
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۰

پشت پرده افزایش تورم در ماه‌ های اخیر

بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند یکی از مهمترین دلایل موج تورمی جدید ایجاد شده در کشور، رشد غیرعادی و غیرمنطقی شاخص بورس در ماه های اخیر بوده است.
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۵۶

قیمت طلا ، قیمت دلار ، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۲۱

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم ۹۶۴ هزار تومان، قیمت دلار ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید۱۰ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۴۸

جزئیات اخذ مالیات سنگین از دلالی خودرو صفر

وزیر اقتصاد اخیراً در نامه‌ای به شورای عالی هماهنگی سران قوا پیشنهاد اخذ مالیات از خریداران جدید خودرو را ارائه کرده است.
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۴۵

شریعتمداری : دستمزد امسال قرار نیست بازنگری شود

علی رغم اینکه کارگران امید داشتند طبق وعده مسئولان سازمان بازرسی , دستمزد درنیمه دوم سال بازنگری شود اما وزیرکار آب پاکی را روی دست همه کارگران ریخت و گفت که دستمزد امسال کارگران قرار نیست بازنگری شود .
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۴۲

فیلترینگ در اختیار من نیست

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تأکید کرد که نه قوه قضاییه و نه عقل جمعی کشور به چنین جمع‌بندی نرسیده‌اند که اینستاگرام را فیلتر کنند.
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۹

مانع تراشی برخی بانک‌ ها در ارائه تسهیلات کرونایی به رانندگان

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: طبق قولی که وزارت کار داده بود باید تا ابتدای تیرماه تسهیلات ۶ میلیون تومانی به رانندگان پرداخت می شد که متاسفانه روند ارائه تسهیلات به کندی پیش می رود.
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۶

بازگشت کوپن جدی شد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: بستر توزیع کالا‌های اساسی با کالابرگ، کارت الکترونیکی و یا سایر روش‌های مشابه در کشور فراهم می‌شود.
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۰

حذف بخشی از پذیرفته‌ شدگان طرح ملی مسکن

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به حذف بخشی از پذیرفته‌شدگان طرح ملی مسکن از اعمال اصلاحاتی در قانون پیش فروش ساختمان خبر داد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۸

افت ۳۴.۴ هزار واحدی شاخص کل

شروع معاملات امروز بورس تهران با افت شاخص کل همراه شد و شاخص با سقوط ۳۱ هزار و ۶۶۰ واحدی، به ۱ میلیون و ۷۲۱ هزار واحد بازگشت.
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۵۹

قیمت برنج تایلندی کاهش یافت

قیمت صادرات برنج تایلندی در پی کاهش ارزش ارز تایلند و افت تقاضا، در هفته گذشته به پایین‌ترین حد در چهارماه اخیر سقوط کرد؛ در حالی که نرخهای ویتنام در پی بارندگیهای شدید افزایش پیدا کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۵۶

نگرانی غرب از روابط راهبردی ایران و چین طبیعی است

معاون وزیر امور خارجه در امور اقتصادی گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی نگاه به شرق راهبرد همیشگی جمهوری اسلامی در سیاست هایش بوده است.