بازگشت به نسخه باکیفیت

اقتصادی

۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۴

تصاویر / مجلس دهم تمام شد

جلسه اختتامیه مجلس دهم شورای اسلامی چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ با حضور نمایندگان برگزار شد.در این جلسه بین نمایندگان مجلس دهم که از راهیابی به مجلس یازدهم باز ماندند، کارت ادوار نمایندگی توزیع شد. همچنین نمایندگان راه یافته به مجلس یازدهم نیز کارت نمایندگی جدید دریافت کردند.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۷

فیلم | رابطه مهار کرونا و افزایش قیمت ارز

به دلیل اینکه ما زودتر از قرنطینه خارج شده ایم واردات ما زودتر از منطقه بوده است و لذا بانک مرکزی صادرات را محدود کرد و در میانه خرداد ماه این مساله به سمت هموار شدن خواهد رفت.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۸

عرضه خودرو در بورس کالا با 2 شرط امکان ‌پذیر است

معاون بورس کالا گفت: عرضه خودرو در بورس کالا تنها به شرطی امکان دارد که عرضه به تعداد مناسب و نیز بدون دست‌کاری قیمت باشد.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۴

پاسخ توئیتری سازمان برنامه و بودجه به یک گزارش صدا و سیما

سازمان برنامه و بودجه کشور طی پاسخی در شبکه اجتماعی توئیتر به یک گزارش صداو سیما، آن را کذب، جهت‌دار و تخریبی خوانده و عنوان کرده است: علاوه‌بر عذرخواهی و تصحیح خطای فاحش انجام‌شده، زمان اجرای این پروژه سوال برانگیز است.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۱

امروز ، مهلت ارائه اظهارنامه ارزش افزوده تمام می ‌شود

با شیوع ویروس کرونا و آسیب‌های آن اجرای بسیاری از قوانین مالیاتی به تعویق افتاد که یکی از آن‌ها ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده بود و مودیان تا پایان امروز فرصت دارند تا اظهارنامه مذکور را ارائه کنند.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۴

خودروسازان 30 درصد تولید امسال را به مشتریان تحویل نداد‌ه‌اند

طبق آمار وزارت صنعت از ابتدای سال تاکنون ایران‌خودرو و سایپا 112 هزار و 489 دستگاه خودرو تولید کردند اما فقط 77 هزار و 704 دستگاه خودرو را به مشتریان خود تحویل دادند و به این ترتیب 34 هزار و 785 دستگاه خودرو به مردم تحویل نشده است.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۰

پاسخ به ۱۰ سوال اساسی در خصوص واگذاری ETF دولتی

صندوق سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم، اولین صندوق قابل معامله سهامی دولتی است که براساس سیاست های تخفیفی دولت به بازار سرمایه ارائه می‌شود.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۴

هشدار پلیس فتا به تازه واردهای بورس

رئیس مرکز پیشگیری پلیس فتا در خصوص فعالیت غیرقانونی کانال‌ها و صفحاتی در فضای مجازی تحت عنوان سرمایه‌گذاری در بورس هشدار داد.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۰

جزئیات قیمت رسمی انواع ارز

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۷ ارز افزایش و ۱۴ واحد پولی کاهش یافت؛ همچنین نرخ ۶ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۷

شاخص بورس باز هم ارتفاع یک میلیون واحد را از دست داد

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سهام با ثبت افت ۱۶هزار و ۲۹۱واحد در ارتفاع ۹۸۵هزار و ۸۳۳واحد قرار گرفت.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۳

دنیای کانکس ها

خانه های کوچک و قابل جابه جایی که به آنها کانکس گفته می شود، امروزه دنیای سازه ها را دگرگون کرده اند. این نوع از سازه ها معمولا در بخش های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل قیمت مناسبی که دارند یک جایگزین مناسب برای اجاره بخش های مختلف به شمار می آیند.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۷

قیمت طلا ، قیمت دلار ، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۲/۳۱

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار ۷۴۱ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۷ میلیون و ۵۵۰ تومان و قیمت دلار ۱۷ هزار و ۸۰۰ تومان است.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۲

تمدید استفاده رایگان اینترنت دانشگاه تا پایان خرداد

وزیر ارتباطات در صفحه شخصی خود خبر از تمدید اینترنت رایگان دانشگاهی و سامانه آموزش تا پایان خرداد ماه خبر داد.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۸

دورکاری کارکنان برقرار است / حضور ۱۰۰ درصدی نیست

در حال حاضر و طبق آخرین تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا و بخشنامه دولت، نحوه حضور کارکنان در محل کار به صورت دو سوم بوده و مابقی دورکار و یا امکان استفاده از مرخصی دارند. تاکنون هیچ تغییری در بخشنامه سازمان اداری و استخدامی در این رابطه ایجاد نشده است.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۵

ارز دولتی واردات برنج حذف شد + سند

رئیس انجمن وارد کنندگان برنج طی نامه ای به رئیس کل بانک مرکزی ضمن اشاره به تبدیل ارز واردات این محصول از ۴۲۰۰ تومانی به نیمایی، از قطره چکانی بودن اختصاص همان ارز، رسوب ۵۰۰ هزار تن برنج در گمرک و تهدید فاسد شدن این محوله ها با ورود فصل گرما خبر داد.