بازگشت به نسخه باکیفیت

اقتصادی

۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۴۰

فیلم | رهبر انقلاب : مسئله اشتغال و تولید از مسائل کلیدی است

حضرت آیت الله خامنه‌ای توجه به مسائل کلیدی و اصلی کشور و پرهیز از دچار شدن به حاشیه‌ها و اولویت دادن به مسائل فرعی را مورد تأکید قرار دادند و افزودند: در شرایط کنونی، در موضوع اقتصاد، مسائل اصلی کشور عبارتند از «تولید، اشتغال، مهار تورم، مدیریت نظام پولی و مالی، و عدم وابستگی اقتصاد کشور به نفت».
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۳۳

ارزش سهام عدالت بروز رسانی شد

سامانه استعلام لحظه‌ای ارزش سهام عدالت بِروز شد و ارزش سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۳۲هزارتومانی به ۱۷ میلیون و ۱۸ هزار تومان رسید.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۷

طرح دو فوریتی مالیات بر خانه‌ های خالی تصویب شد

نمایندگان مجلس با دو فوریت طرح مالیات بر خانه های خالی موافقت کردند.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۳

قیمت طلا ، قیمت دلار ، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۲۲

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم ۹۶۶ هزار تومان، قیمت دلار ۲۲ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید۱۰ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۵۸

مردم از پرداخت الکترونیکی عوارض استقبال نکردند

به دلیل تأخیر در پرداخت عوارض الکترونیک آزادراهی، سرمایه‌گذاران آزادراه‌ها به تدریج نسبت به نقدی کردن مجدد عوارض آزادراهی به جای پرداخت الکترونیک، اقدام می‌کنند.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۵۵

هشدار قیمتی به خریداران آپارتمان‌ های نوساز

ادامه روند افزایش نرخ ارز در بازار سبب شده فروشنده‌های آپارتمان‌های نوساز نیز قیمت‌های اعلامی خود را به اصطلاح واسطه‌ها، «لحظه‌ای» تغییر دهند و در یک هفته ممکن است چند نوبت قیمت پیشنهادی فروش یک واحد توسط سازنده تغییر کند.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۵۲

سقف وام مشاغل خانگی ۵۰ میلیون تومان شد

دبیر ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی کشور با اشاره به اینکه کرونا فرصتی برای توسعه مشاغل خانگی است گفت: سقف وام برای مشاغل خانگی به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۳

طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا ویژه تیر ماه 99

به اطلاع متقاضيان محترم و نمايندگي های مجاز گروه خودروسازي سايپا ميرساند در راستاي ايجاد امكان فرصت برابر ثبت نام براي همه متقاضيان خريد خودرو، ايجاد سازو كار شناسايي و عرضه به مصرف كنندگان واقعي، شرايط جديد پيش فروش يكساله محصولات گروه سايپا به شرح ذيل اعلام ميگردد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۶

سامانه احراز هویت الکترونیکی بورس رونمایی شد

سامانه احراز هویت الکترونیکی بازار سرمایه با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور رونمایی شد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۳

جزئیات افزایش حقوق مستمری ‌بگیران با ۳۰ و ۳۵ سال سابقه

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در ارتباط با افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی با ۳۰ و ۳۵ سال سابقه توضیحاتی را ارائه کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۳۰

عرضه ‌های اولیه امسال ۹ تایی می ‌شود

تعداد ۳۰ میلیون سهم شرکت رایان هم افزا سه‌شنبه این هفته(۲۴ تیرماه) با نماد معاملاتی "رافزا" در فرابورس ایران عرضه اولیه می‌شود.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۲۶

کاهش هجوم ملخ صحرایی به کشور

سخنگوی سازمان حفظ نباتات با اشاره به اینکه تاکنون در سطحی بالغ بر ۴۰۱ هزار و ۳۵۰ هکتار مبارزه با آفت ملخ صحرایی انجام شده است، اظهار کرد: از ابتدای هفته گذشته تاکنون هجوم و ریزش آفت ملخ صحرایی در کشور کاهش یافته است.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۲۲

رشد 450 درصدی قیمت مسکن و انتقاد روحانی از رئیس ‌جمهور

در شرایطی که شاهد افزایش 450 درصدی قیمت مسکن در 7سال گذشته هستیم، حسن روحانی در تازه‌ترین اظهارات خود به عقب‌ماندگی دولت در حوزه مسکن اعتراف کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۷

برقراری پروازهای « هما » از تهران به استانبول

پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" از تهران به مقصد استانبول که در پی شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود، با دریافت مجوز از سازمان هواپیمایی ترکیه از روز ۲۳ تیرماه سال جاری مجدداً برقرار خواهد شد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۴

رشد ۳ درصدی جمعیت گاو و گوساله کشور در دامداری ها

یافته‌های طرح آمارگیری نشان می‌دهد در بهار سال ١٣٩٩ تعداد گاو و گوساله موجود در بهره‌برداری‌های پرورش دهنده گاو و گوساله کشــور بیش از ٤,٩ میلیون راس برآورد شده که نسبت به فصل زمستان سال قبل حدود ٣ درصد افزایش یافته است.