بازگشت به نسخه باکیفیت

بین الملل

۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۴:۲۵

انفجار خودروی کارکنان سفارت ایتالیا در افغانستان

انفجار یک خودروی متعلق به سفارت ایتالیا در کابل، پایتخت افغانستان دست‌کم یک زخمی برجای گذاشت.
۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۴:۲۳

حضور بن سلمان در جلسه دولت با شال قطری

حضور ولیعهد عربستان با پوشیدن یک شال گردن شبیه نمونه‌های قطری در جلسه دولت، واکنش‌های زیادی در پی داشت.
۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۴:۲۱

فیلم| سیاست خارجی دولت روحانی افتضاح بود

وضعیت کنونی [خروج ترامپ از برجام و بازگشت تحریم‌ها]، دستاورد سیاست خارجی دولت روحانی و تیم مذاکرات اوست؛ تیمی که به هشدارها درباره عدم اعتماد به آمریکا توجهی نکرد.
۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۱:۴۱

۳۰۵۷۳ دروغ دونالد ترامپ طی چهار سال حکومت

روزنامه واشنگتن پست، شمار دروغ‌ها و اخبار ناصحیح در اظهارات ترامپ در دوره ریاست‌جمهوری‌اش را ۳۰۵۷۳ مورد اعلام کرده است. دروغ‌ها و اخبار کذبی که نه تنها به آمریکا و سیاست این کشور در جهان آسیب رسانده، بلکه حتی به حیثیت خود او لطمه زده است.
۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۱:۰۸

تیراندازی مرگبار در آمریکا؛ ۶ نفر از جمله یک زن باردار کشته شدند!

پلیس آنچه را که در این روز روی داده، یک «قتل عام» توصیف کرده است. تحقیقات اولیه همچنین نشان داد که این حمله، یک قتل «هدفمند» بوده و احتمالا بیش از یک مهاجم در آن حضور داشته است.
۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۰:۲۴

شمار مبتلایان به کرونا در آمریکا از مرز ۲۵ میلیون نفر گذشت

شمار مبتلایان کرونا در آمریکا از مرز ۲۵ میلیون نفر گذشت و تعداد قربانیان نیز به بالای ۴۱۷ هزار نفر رسیده است.
۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۰:۱۳

فیلم | آشوب در رژیم صهیونیستی؛ معترضان خشمگین "اتوبوس‌ها" را به آتش کشیدند

در سی و یکمین هفته از اعتراضات علیه ناکامی رژیم صهیونیستی در مهار کرونا و بحران‌های اقتصادی ناشی از آن، صهیونیست‌های خشمگین با حمله به اتوبوس‌ها و قطارهای شهری آنها را تخریب و به آتش کشدند!
۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۰۹:۰۰

عكس | حلقه نامزدی یک میلیون دلاری دختر ترامپ

تیفانی ترامپ دختر رئیس جمهورلبنان در روز پایان دوره ریاست پدرش نامزدی خود را با میلیاردر لبنانی مایکل پل اعلام کرد. با اعلام این خبر، تیفانی عکسی از نامزد خود را در کاخ سفید، جایی که انگشتر الماس او که بیش از 13 قیراط وزن دارد، ظاهر شد.
۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۰۸:۵۲

یک رئیس جمهور دیگر به کرونا مبتلا شد

رئیس جمهوری مکزیک اعلام کرد که نتیجه آزمایش بیماری کووید- ۱۹ او مثبت بوده، اما علائم بیماری ضعیف است و هم‌اکنون پزشکان مشغول درمان او هستند.
۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۰۸:۳۹

ویروس کرونا: فرانسه در آستانه «وضعیت اضطراری» است

مقام‌های ارشد بهداشتی در فرانسه گفتند که احتمالا به زودی سومین دوره قرنطینه کشور در راه است و باید برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا این کار را انجام داد.
۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۰۸:۰۰

فیلم | ترامپ بالاخره آفتابی شد اما ...

دیلی میل با انتشار فیلمی از حضور ترامپ در زمین گلف به تعداد قابل توجه ماموران سرویس مخفی آمریکا برای محافظت از جان رئیس جمهور سابق آمریکا اشاره کرده است. در روزهای گذشته سایت رهبر انقلاب، پوستری با «تیتر انتقام حتمی است» منتشر کرد که ترامپ را در زمین گلف نشان می‌داد.
۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۲۰:۵۸

حمایت مجدد سلطان عمان از استقلال فلسطین

پادشاه عمان بار دیگر بر موضع ثابت خود در حمایت از مساله فلسطین و حق فلسطینیان در تشکیل کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس شرقی تاکید کرد.
۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۲۰:۵۴

برادر زاده ترامپ به دنبال تغییر نام خانوادگی خود

برادر زاده رئیس جمهور سابق آمریکا که بارها به انتقاد از وی پرداخته بود گفته که با هدف جلوگیری از پیامدهای منفی ، درصدد تغییر نام خانوادگی خود است.
۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۲۰:۴۹

بزرگترین بحران تاریخ جمهوری فدرال آلمان

وزیر بهداشت آلمان در سخنانی گفته است که در تلاش برای غلبه بر بزرگترین بحران تاریخ جمهوری فدرال آلمان است و از امروز حضور پلیس در فرودگاه‌های مهم آلمان برای کنترل مسافران تشدید می‌شود.