بازگشت به نسخه باکیفیت

مقاومت

۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۶:۲۴

عکس | اولین تصویر از پهپاد رزمی ارتش

کمان ۲۲ اولین پهپاد رزمی پهن پیکر کشور است که با مداومت پروازی بیش از ۲۴ ساعت، تا ۳۰۰۰ کیلومتر برد عملیاتی دارد.
۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۱۷:۲۷

فیلم | کلیپی فوق‌العاده زیبا از اقتدار فرزندان ایران

تصاویری ویژه از رزمایش پیامبر اعظم ۱۶ نیروی زمینی سپاه که در بهمن ماه با محوریت قرارگاه منطقه‌ای کربلا در منطقه عمومی جنوب غرب کشور برگزار شد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۴

فیلم| فیلم کمتر دیده شده از شهید حاج قاسم سلیمانی

فیلم کمتر دیده شده از شهید حاج قاسم سلیمانی در حال تماشای بازی فوتبال دوستانش
۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۵۳

ماجرای ناکامی داعش در ترور سردار سلیمانی

فرمانده قرارگاه مرکزی امام حسین( ع) سپاه پاسداران گفت: یکی از تک‌تیراندازان حرفه‌ای داعشی در بوکمال سوریه قصد ترور سردار سلیمانی را داشت که با ذکاوت ایشان ناکام ماند.
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۹:۳۰

دلنوشته زیبای دختر عماد مغنیه خطاب به حاج قاسم

روزنامه الاخبار مطلبی با عنوان «از فاطمه عماد مغنیه به قاسم سلیمانی: مردی خارج از این زمانه» را منتشر کرد که در آن به بیان دلنوشته های فاطمه مغنیه دختر عماد مغنیه فرمانده مقاومت حزب الله لبنان اشاره دارد.
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۸:۳۷

مادر شهیدی که سردار سلیمانی با پا برهنه به استقبالش رفت

وقتی به حاج قاسم اطلاع دادند که بنده برای عرض تسلیت در کنار دیوار حسینیه ثارالله ایستاده ام، ایشان من را خجالت زده کردند و با عجله و شوق فراوان آن هم با پای برهنه به استقبال من آمدند.
۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۰

مقاومت جلوی حاکم شدن خلیفه‌گری منحط در منطقه را گرفت

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به جلوگیری جبهه مقاومت از حاکمیت خلیفه‌گری منحط بر منطقه، جنبش نجباء عراق را رویشی اصیل و پرثمر در این عرصه توصیف کرد.
۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۱

عضو ارشد نجباء برای رایزنی با مقامات کشوری ـ لشکری وارد ایران می‌شود

مهندس «نصر الشمری» در رأس هیأتی عراقی، با مراجع عظام و شخصیت‌های برجسته در قم و تهران دیدار خواهد کرد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۲۳:۳۸

هشدار| به فرودگاه‌ها نزدیک نشوید!

این طرحی‌ست که فعالان یمنی پس از حمله موشکی انصار الله به فرودگاه «ابها» در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده‌اند. روی آن نوشته شده است: برای تضمین سلامتی خودتان، از فرودگاه‌ها و مراکز نظامی دور شوید.
۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۰

رژه مقاومت در تهران و طومار قدرشناسی ایرانیان

گروه اعزامی مقاومت اسلامی نجباء با حمل پرچم‌ها و تصاویری از شهدا و شخصیت‌های بارز جبهه مقاومت، در راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران حضور یافتند. ایرانیان شرکت‌کننده در راهپیمایی نیز با درج بیش از ۱۰۰۰ امضا در طوماری ۲۰ متری، از مجاهدت‌ها و فعالیت‌های اثربخش این جنبش قدردانی نمودند.
۱۳۹۸/۰۳/۷ - ۱۵:۵۲

پخش نماهنگ شاخص «بر مدار ۳۲» همزمان با روز جهانی قدس

عنوان این کلیپ به مختصات موشکی "هاکریا" قلب نظامی و استراتژیک رژیم صهیونیستی اشاره دارد و روز جهانی قدس امسال به‌صورت همزمان در شبکه‌های داخلی و خارجی روی آنتن می‌رود.
۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۲۳:۱۶

نامرد مردم ما خدا! نامرد مردم!

مستندساز و تاریخ‌پژوه ایرانی به اظهارات پسابرجامی معاون وزیر امور خارجه در خصوص احتمال راندن مهاجران افغانستانی از کشور واکنش نشان داد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۲۲:۲۱

ویدئو| «مردان نبرد» سر افعی را قطع می‌کنند

اکرم الکعبی، دبیرکل جنبش نجباء و فرمانده ارشد حشد شعبی عراق: «ما به وعده‌های خود در میدان نبرد عمل می‌کنیم و لباس رزم را از تن درنمی‌آوریم مگر آنكه سر افعى بزرگ، آمريكا و اسرائيل تروريست‌پرور را قطع كنیم.»
۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۰

ویدئوی تازه منتشرشده از کمین مرگبار حزب‌الله به کماندوهای اسرائیلی

شبکه المنار در سومین سالروز شهادت «مصطفی بدرالدین» فرمانده نخبه حزب الله لبنان ملقب به "ذوالفقار"، تصاویر جدیدی از عملیات «انصاریه» منتشر کرد؛ کمینی که منجر به هلاکت ۱۳ تن از زبده‌ترین نیروهای اسرائیلی در جنوب لبنان شد.