بازگشت به نسخه باکیفیت

آخرین مطالب

۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۷

فیلم | آخرین وضعیت پرونده روح الله زم

سخنگوی قوه قضائیه: فقط برای روح الله زم کیفر خواست صادر شده و هنوز برای افراد بازداشتی مرتبط با وی کیفر خواستی صادر نشده است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۰

فیلم|چالش چند صد میلیارد دلاری دشمنان ایران برای مقابله با تسلیحات ارزان اما کارای نیروهای مسلح

فرزین ندیمی تحلیلگر مسائل نظامی به ایران اینترنشنال گفت: استفاده نیروهای نیابتی ایران از موشک‌ها و پهپادهای پیشرفته، بودجه سنگینی را به سایر کشورها حتی امریکا تحمیل می‌کند؛ زیرا مبارزه با این تسلیحات ارزان، مستلزم توسل به تکنولوژی‌های پرهزینه است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۴

راه‌ اندازی فروش استقراضی تا ۴ روز دیگر

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از راه اندازی فروش استقراضی در چهارم اسفندماه خبر داد و اعلامکرد که این سازمان آمادگی دارد اوراقی منتشر کند که به تضمین بانکی نیاز نداشته باشد و مبتنی بر سهام باشد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۱

در این شرایط سخت اقتصادی چه کسانی پاسخگو خواهند بود ؟

چنانچه ایران در لیست سیاه قرار گیرد؛ از این پس مبادلات پولی و تجاری اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی، تحت تاثیر قرار گرفته و بانک‌ها و موسسات مالی ایران به عنوان نهادهای مالی پر ریسک در لیست سیاه جهانی قرار خواهند گرفت.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۸

رای قطعی جاسوسان محیط زیستی صادر شد

سخنگوی قوه قضاییه پیرامون احکام مربوط به فعالان محیط زیستی در دادگاه تجدیدنظر گفت: پرونده متهمان موسوم به پرونده محیط زیست از نظر ما یک پرونده علیه اقدام امنیت ملی است که رای نهایی آن صادر و قطعی شده است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۶

گوشت گوسفندی ۱۰ هزار تومان گران شد

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از افزایش ۱۰ هزارتومانی قیمت این نوع گوشت خبر داد و گفت: خروج دام از مرزهای غربی کشور و بارندگی های اخیر دلیل این رشد قیمت بوده است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۴

تماس تلفنی فضاحت بار داماد ترامپ با وزرای خارجه منطقه

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکایی ها دچار سرگیجه سیاسی شده اند، گفت: ترور سردار سلیمانی نشان داد که آمریکا به آخر خط رسیده است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۰

بررسی سناریوهای اقتصاد ایران برای یک دوره پنج ساله بدون تحریم + نمودار

اگر تحریم‌ها باز نمی‌گشت اقتصاد ایران تا سال ۱۴۰۰ چه کارنامه‌ای ثبت می‌کرد؟ یک تحقیق در سال ۱۳۹۶، به این سوال پاسخ داده است: اگر اقتصاد ایران تحت تحریم قرار نمی‌گرفت و سیاست‌های اقتصادی بر همان مدار قبل تحریم بود، رشد اقتصادی ۳ درصد را سالانه تا سال ۱۴۰۰ محقق می‌شد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۵

کدام مشاغل ملزم به نصب کارتخوان شدند ؟

معاون حقوقی و فنی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: ۱۵ گروه شغلی از ابتدای سال ۱۳۹۹ ملزم به استفاده از سامانه صندوق فروش (پایانه پرداخت متصل به شبکه پرداخت بانکی) و صدور صورتحساب فروش (فاکتور) مطابق مقررات هستند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۰

طرح از خانه تا خانه بیمه رایگان ماشین ظرفشویی بوش خانه بوش

با توجه به شرایط حال حاضر و اشتغال خانم ها در داخل و خارج از منزل ، شاید بانوان عزیز تصمیم بر این داشته باشند ، کمی از کارهای متفرقه در خانه کم کنند و به کارهای مهم تر بپردازند .
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۰

چرا LNG جای نفت را نمی‌گیرد ؟

گاز طبیعی در حرکت به سوی یک آینده تجدیدپذیر، یک سوخت واسط محسوب می‌شود زیرا پاک‌تر و ارزان‌تر از نفت خام است و در تولید نیرو مورد استفاده گسترده قرار دارد اما آیا گاز طبیعی می‌تواند روزی جای نفت خام را بگیرد؟
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۵

پاسخ مرکز آمار به ابهامات گزارش رشد اقتصادی

رئیس مرکز آمار ایران ضمن ارائه توضیحاتی درباره ابهامات مطرح شده در رابطه با آمار رشد اقتصادی ایران در ۹ ماهه اول امسال، تاکید کرد که هدف مرکز آمار فقط ارائه تصویری از اقتصاد است و این گزارش برمبنای دامنه گسترده‌ای از آمار و بالاترین استانداردهای بین‌المللی محاسبه و کاملا مستقل تولید و منتشر شده است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۰

قیمت دلار ثابت ماند

بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۶ ارز مانند یورو و پوند کاهش و قیمت ۹ واحد پولی دیگر افزایش یافت؛ نرخ دلار و ۱۱ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۷

شبکه من‌وتو: زنان و مردان ایرانی باید بتوانند با هم شنا کنند و شراب بخورند!

همه دغدغه‌های شبکه سلطنت طلب من‌وتو: حکومت در ایران باید غیر دینی شود تا زنان و مردان بتوانند با هم شنا کنند و شراب بخورند و بهایی‌ها بتوانند کاندیدای ریاست جمهوری شوند!
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۵

دعوت ایران خودرو از مشتریان بدهکار برای تسویه حساب

ایران خودرو به منظور جلوگیری از انباشت بدهی مشتریان بدهکار، طرح تشویقی ویژه ای درخصوص کاهش سود و جرایم تاخیر به اجرا گذاشته است.