بازگشت به نسخه باکیفیت

آخرین مطالب

۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۲

پیشی گرفتن عرضه ارز بر تقاضای آن در سامانه نیما

رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد؛ وضعیت سامانه نیما و پیشی گرفتن عرضه ارز بر تقاضای آن که نقش مهمی در ثبات این روزهای بازار ارز دارد نشانه خوبی است که اتخاذ سیاست های درست صادراتی و ارزی می تواند این روند را مستمرا بهبود ببخشد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۶

برخی بازیکنان در حد استقلال نیستند/ مسئولان باشگاه پاسخگو باشند

مهاجم پیشین آبی پوشان گفت: استقلال در نقل و انتقالات عملکرد خوبی نداشت و بازیکنانی را به خدمت گرفت که در اندازه این تیم نیستند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۳

عملکرد ضعیف وزارت راه در بخش مسکن ؛ برنامه‌ هایی که روی کاغذ ماند

گرچه وزارت راه در یکسال اخیر طرح اقدام ملی مسکن و چند "تام" را رونمایی کرده اما به گفته نمایندگان مجلس و فعالان این بخش وزارتخانه مذکور در بخش مسکن عملکرد ضعیفی در ۱۲ ماهه اخیر داشته است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۳

نرخ رسمی ۲۵ ارز بالا رفت

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران امروز (پنجشنبه) قیمت ۴۷ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۵ ارز افزایش و ۱۴ واحد پول خارجی کاهش، و نرخ ۸ ارز نیز بدون تغییر باقی ماند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۳

افزایش قیمت پژو ۲۰۶ و پراید

فاکتور نشدن برخی خودروهای داخلی باعث افزایش قیمت این خودروها در بازار شده است به طوری که رشد قیمت 2 تا 5 میلیون تومانی پژو 206 و پراید را شاهد هستیم.
۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۳

قیمت نفت دیشب ۱ درصد جهش کرد ، امروز ۱ درصد سقوط !

قیمت نفت که چهارشنبه شب با نشانه‌هایی از احتمال تمدید توافق کاهش تولیدات اوپک، ۱ درصد جهش کرده بود، امروز صبح با اعلام افزایش فراتر از انتظار ذخایر انبارهای نفت آمریکا، ۱ درصد سقوط کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۷

رده‌بندی جدید فیفا اعلام شد/ سقوط فوتبال ایران و صعود ژاپن

تیم ملی فوتبال ایران با ۴ پله کاهش، در رتبه ۲۷ رده‌بندی فیفا قرار گرفت.
۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۵

تجارت در مرز بازرگان رونق گرفت

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی گفت: تردد کامیون از مرز بازرگان در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۳ درصد افزایش داشته که نشان‌دهنده رونق تجارت در این مرز مهم است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۶

خبر بد نقل و انتقالاتی برای استقلالی‌ها/ ستاره طلایی پرید +عکس

گری هوپر مهاجم انگلیسی که مورد توجه استقلال بود، به تیم ولینگتون فونیکس پیوست.
۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۲

عراق باز هم برای خرید گاز و برق از تحریم های ایران معاف شد

آمریکا معافیت تحریمی بغداد را برای خرید گاز و برق از ایران به مدت ۱۲۰ روز دیگر تمدید کرده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۵

پرونده‌ی تخلف رانندگان اربعین روی میز است

رییس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از رسیدگی به پرونده تخلفات رانندگان اتوبوس در مسیرهای اربعین خبر داد و گفت: اقدامات مختلفی برای بهبود ارائه خدمات به زائران اربعین در مسیر بازگشت انجام شده است و حدود ۷۰۰۰ دستگاه اتوبوس برای پایانه مرزی مهران در نظر گرفته‌ایم.
۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۵

بررسی جمعیت جهان در سال ۲۰۱۹

جمعیت کشور سریر مقدس ۷۹۹ نفر بوده و از ابتدای سال ۲۰۱۹ تاکنون جمعیت این کشور ۲ نفر کاهش داشته، این کشور کم جمعیت‌ترین کشور جهان است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۷

پیش‌ بینی بانک جهانی از اقتصاد ایران در سال آینده

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: آمار‌ها حکایت از این دارد که اقتصاد ایران به سمت ثبات و رونق می‌رود و حتی پیش بینی بانک جهانی این است که سال آینده اقتصاد ایران رشد مثبت را تجربه خواهد کرد.